Be Ceuticals
Wyślij zapytanie Strona produktu

BE CEUTICALS to gama kosmeceutyków, których formuły opierają się na sprawdzonych dermatologicznie substancjach aktywnych, takich jak: kwas askorbinowy (witamina C), kwas hialuronowy, kolagen czy ceramidy. Wysokie ale bezpieczne nawet dla skóry wrażliwej stężenie składników stymuluje procesy regeneracyjne skóry. Zwiększa jej odporność na działanie czynników zewnętrznych oraz opóźnia procesy starzenia się skóry.

Ceramidy 1% Ceramidy + Retinol

CAŁKOWITA ODBUDOWA
Doskonała równowaga między ceramidami i czystym retinolem pozwoliła na stworzenie idealnego preparatu do odbudowy uszkodzonej skóry po zabiegach medycyny estetycznej.

Collagen 2%

COLLAGEN + CERAMIDY
Kolagen 2% stymuluje syntezę kwasu hialuronowego, tym samym przyczynia się do lepszego nawilżenia okolicy wokół oczu.Zalecany jest jako profilaktyka obrzęków i cieni pod oczami. Idealny również dla cer naczynkowych.

Collagen 3%

COLLAGEN + KWAS HIALURONOWY
Collagen 3% to zaawansowana odbudowa Twojej skóry poprzez zwiększenie wzrostu fibroblastów. Skuteczna walka z zarówno drobnymi jak i mimicznymi zmarszczkami.

Krem Mineral UV 100

ULTIMATE SUN PROTECTION
Krem mineralny UV 100 zapewnia przeciwzmarszczkową ochronę komórkową. Maksymalna skuteczność anty-UVB i ekstremalna wydajność anty-UVA MINERAL UV 100, bezpiecznie chroni przed poparzeniami słonecznymi i zapobiega reakcjom nietolerancji na słońce.

Kwas hialuronowy H.A.5%

KWAS HIALURONOWY + PEPTYDY
HA.5% to idealne połączenie składników aktywnych, aby skutecznie i optymalnie nawilżyć skórę. Twoja skóra będzie całkowicie gładka i maksymalnie nawilżona.

L.AA.15% Kwas askorbinowy + Korzeń lukrecji

KWAS ASKORBINOWY 15%
L.AA.15% stanowi najbardziej efektywne serum do codziennego rozjaśniania skóry. Kwas askorbinowy zapewnia wysoką ochronę na różnych poziomach uszkodzonej skóry: wzmacnia naczynia krwionośne, zapobiega uszkodzeniom, pobudza syntezę kolagenu, hamuje aktywność tyrozynazy przez co redukuje przebarwienia.

L.AA.25% Kwas askorbinowy + Kwas liponowy

CUDOWNA SKÓRA
L.AA.25% zapewnia maksymalną dzienną ochronę przed antyoksydantami. Idealne połączenie witaminy C z kwasem liponowym to uniwersalny antyoksydant, który zwalcza wolne rodniki oraz chroni błony lipidowe komórek skóry. Dodatkowo witamina C i E skutecznie regeneruje i przedłuża efekt działania.

L.AA.5% Kwas askorbinowy + Witamina E

IDEALNE SPOJRZENIE
L.AA.5% zapewnia maksymalną dzienną ochronę antyoksydacyjną przed wolnymi rodnikami, które powodują przedwczesne oznaki starzenia się, w tym zmarszczki i przebarwienia w okolicy oka.

LAA 20% Kwas askorbinowy

WSPANIAŁA NOC
L.AA.20% to rewolucyjna formuła do stosowania na noc. Tripeptydy posiadają zdolność do inicjowania procesów wewnątrzkomórkowych. Korzeń lukrecji łagodzi stany zapalne skóry, podrażnienia, świąd oraz przyspiesza gojenie ran i wyprysków. Witamina C wzmacnia naczynia krwionośne i działa antyoksydacyjnie.

Be White Balsam do ciała 2%

Do stosowania na ciemniejsze miejsca na skórze. BE WHITE Balsam do ciała 2% to innowacyjne serum, które może być stosowane na twarz, lub na pozostałe części ciała.

Be White Emulsia wybielająca na dzień 2%

Do stosowania na ciemne plamki skórne. Sprawia, że skóra ponownie staje się świeża, gładka i rozświetlona. Dzięki zastosowaniu emulsji, Twoja skóra znów stanie się jędrna, gładka oraz odpowiednio rozświetlona.

Be White Esencja wybielajaca na noc 4%

Do stosowania na skórę o dużym stopniu pigmentacji. Sprawia, że skóra ponownie staje się świeża, gładka i rozświetlona. Be White Essence to wysoce skuteczne serum na noc zauważalnie rozświetlające skórę.

Be White Pianka oczyszczająca .3%

Pianka rozświetlająca BE WHITE do stosowania rano i wieczorem jako żel oczyszczający na wilgotną skórę. Pozwoli dokładniej oczyścić jej powierzchnię.

Be White Peelingujący żel oczyszczający .1%

Żel oczyszczający BE WHITE do stosowania rano i wieczorem jako peeling na wilgotną skórę. Do cery z tendencją do przetłuszczania się.

Wyślij zapytanie Be Ceuticals

Jesteś zainteresowana/y zakupem produktu? Napisz do nas.




    Strona przeznaczona wyłącznie dla profesjonalistów


    Dostęp do treści możliwy wyłącznie dla osób wykonujących zawód medyczny lub prowadzących obrót wyrobami medycznymi.
    Jeśli jesteś profesjonalistą, kliknij przycisk „rozumiem” i zapoznaj się z treścią strony.

    This will close in 0 seconds