Beauty Group

Witaj na stronie naszej firmy! Od 2012 roku działamy na rynku jako wyłączni dystrybutorzy unikatowych marek kosmetycznych, takich jak Be Ceuticals, Codage Paris, Nithya, Pagiani, Twac, a także innych produktów i urządzeń medycznych .

Nasza pasja do branży oraz dbałość o potrzeby klienta sprawiają, że jesteśmy w stanie zapewnić Ci najlepszą jakość obsługi.

Wierzymy, że odpowiednie urządzenia kosmetyczne i medyczne są kluczem do sukcesu salonów i gabinetów. Dlatego chętnie pomagamy naszym klientom w wyborze i zakupie sprzętu, a także przeszkalamy ich w jego użytkowaniu. Nasza wiedza i doświadczenie pozwalają nam na udzielanie porad dotyczących czerpania maksymalnych korzyści z zakupionych urządzeń. Dzięki temu możesz być pewien, że Twój salon lub gabinet rozwija się w imponującym tempie.

Jesteśmy również bardzo zainteresowani najnowszymi technologiami i postępami w branży estetycznej. Dlatego uczestniczymy w każdym ważnym wydarzeniu na świecie, aby dowiedzieć się z pierwszej ręki o najnowszych trendach i technologiach a najlepsze sprowadzać do Polski. Nasza praca i zaangażowanie zostały docenione nie tylko przez setki zadowolonych partnerów, ale także przez branżę. Jesteśmy laureatami takich nagród, jak Perły Dermatologii, Innowacje LNE oraz Prix de Beauty Cosmopolitan.

Jeśli szukasz zaufanego partnera biznesowego, który oferuje wysokiej jakości sprzęt kosmetyczny oraz medyczny, to jesteśmy tutaj dla Ciebie.

Skontaktuj się z nami, a poprowadzimy Cię przez cały proces, abyś mógł cieszyć się z sukcesu Twojego biznesu.

beauty group katowice
bc codage depilight reface v-max cicu nithya phillex twac pagani

Strona przeznaczona wyłącznie dla profesjonalistów


Dostęp do treści możliwy wyłącznie dla osób wykonujących zawód medyczny lub prowadzących obrót wyrobami medycznymi.
Jeśli jesteś profesjonalistą, kliknij przycisk „rozumiem” i zapoznaj się z treścią strony.

This will close in 0 seconds