CRYO T-SHOCK 4.0

Cryo T-Shock ™ + 4 Głowice statyczne

Zabieg szoku termicznego
Rata leasingu od:
1846,59 zł
kosmetologia

Cryo T-Shock ™ 4.0

Zabieg szoku termicznego
Rata leasingu od:
1461,81 zł
urządzenie do kriolipolizy

Miracool Kriolipoliza

Zintegrowany system redukcji tłuszczu
Rata leasingu od:
1000,24 zł

Urządzenie do kriolipolizy

Zabieg kriolipolizy jest bezbolesny i w pełni bezpieczny. Wszelkie narządy i naczynia krwionośne znajdujące się pod skórą nie reagują na niskie temperatury, dlatego zamrażanie tłuszczu nie jest w żaden sposób szkodliwe dla organizmu. O skuteczności w największej mierze decyduje urządzenie do kriolipolizy. Powinien to być specjalistyczny sprzęt, który został uznany przez branżę medycyny estetycznej (nagrody i wyróżnienia) oraz renomowane kliniki i centra medycyny estetycznej.
Najlepsze urządzenia do kriolipolizy dają większe możliwości niż tylko wykorzystanie zimna. Może to być system niskiej i średniej częstotliwości używany w czasie wykonywania zabiegu kriolipolizy, co powoduje zmniejszenie odczucia zimna oraz efekt delikatnego masażu (MIRACOOL). W innym przypadku można zastosować naprzemienne stosowanie zimna i ciepła o różnej częstotliwości i przez różny czas, co znacznie rozszerza wachlarz efektów (CRYOTSHOCK).

Urządzenia do kriolipolizy, które znajdują się w naszej ofercie zostały poddane bardzo dokładnej selekcji. Wybierając sprzęt do kriolipolizy kierowaliśmy się ponadprzeciętną jakością, gwarancją skuteczności zabiegów oraz innowacyjnością zastosowanej technologii. Nasze urządzenia do kriolipolizy są bardzo zaawansowane technologicznie, a przy tym wygodne w obsłudze, o regulowanej intensywności zabiegu. Dzięki temu można go dostosować do indywidualnych potrzeb każdego pacjenta, w zależności od budowy ciała i oczekiwanych efektów. Zabieg kriolipolizy jest nieinwazyjny.

Strona przeznaczona wyłącznie dla profesjonalistów


Dostęp do treści możliwy wyłącznie dla osób wykonujących zawód medyczny lub prowadzących obrót wyrobami medycznymi.
Jeśli jesteś profesjonalistą, kliknij przycisk „rozumiem” i zapoznaj się z treścią strony.

This will close in 0 seconds