Nie znaleziono produktów

Zapraszamy wkrótce

Lasery co2

Laser frakcyjny – urządzenie to bardzo silne narzędzie w rękach wykwalifikowanego specjalisty. Stosowany w celu pozbycia się najróżniejszych problemów estetycznych okazuje się skuteczny w
wielu przypadkach, nie tylko w odmładzaniu. Laser frakcyjny CO2 daje efekty w postaci napięcia, rozjaśnienia i odświeżenia skóry oraz poprawy jej jakości. Ponadto pomaga redukować pory i blizny, usuwać przebarwienia oraz rozstępy, spłycać zmarszczki, nawilżać, wyrównywać koloryt,
zmniejszać przetłuszczanie i zwiększać elastyczność skóry. To urządzenie, które ma bardzo szerokie zastosowanie i daje rewelacyjne efekty w wielu różnych przypadkach. Polecane jest pacjentom, którzy borykają się z potrądzikowymi, pooparzeniowymi lub pourazowymi bliznami, a także starszym osobom, którym zależy na wizualnym odmłodzeniu.

Laser frakcyjny co2 wskazania

Cechą wyróżniającą działanie laserów frakcyjnych to imponująca trwałość efektów. Odmłodzenie skóry utrzymuje się aż przez kilka lat, podczas gdy blizny i rozstępy usuwane są bezpowrotnie. Wskazania do zabiegu laserem frakcyjnym to: blizny potrądzikowe, pooparzeniowe, pooperacyjne, rozstępy świeże oraz stare, bliznowce, głębokie zmarszczki, wiotkość skóry.

Warto pamiętać, że laser frakcyjny CO2 to urządzenie o dużej mocy, a zabieg polega na uszkadzaniu skóry. Konieczna jest więc bardzo dobra znajomość sprzętu i kwalifikacje do jej obsługi. Równie istotne jest, by urządzenie było najwyższej jakości od zaufanego dostawcy. Nasz sprzęt spełnia najwyższe standardy, jest bezpieczny i posiada dużą moc. Podobnie jak inne urządzenia z naszej oferty, został poddany szczegółowej weryfikacji pod kątem jakości i skuteczności. Do każdego lasera oferujemy profesjonalne przeszkolenie z zakresu jego obsługi oraz pełny serwis gwarancyjny. Skontaktuj się z nami w celu poznania szczegółów.

Strona przeznaczona wyłącznie dla profesjonalistów


Dostęp do treści możliwy wyłącznie dla osób wykonujących zawód medyczny lub prowadzących obrót wyrobami medycznymi.
Jeśli jesteś profesjonalistą, kliknij przycisk „rozumiem” i zapoznaj się z treścią strony.

This will close in 0 seconds