CRYO T-SHOCK 4.0
Zabieg szoku termicznego
Najnowsza technologia wyszczuplająca ciało, liftingująca twarz, zwalczająca cellulit.
Umów pokaz Tu wykonasz zabieg

Cryotshock to najnowsze i najbardziej innowacyjne urządzenie włoskiej firmy PAGANI,
które wpisuje się w ponad 70 letnią historię.

Urządzenie, które gwarantuje efekty

Smukłe, harmonijne, wyrzeźbione i zdrowe ciało to ideał każdej kobiety i mężczyzny. Cryotshock to najbardziej innowacyjne i profesjonalne rozwiązanie technologiczne, spełniające wszelkie wymogi bezpieczeństwa i skuteczności.. Nareszcie istnieje naukowo uzasadniona, bezinwazyjna odpowiedź na problem uporczywego tłuszczu, kiedy dieta i ćwiczenia nie wystarczają. Efekty widać już po pierwszym zabiegu. Bez bólu i okresu rekonwalescencji.
Poprzez naprzemienne stosowanie ciepła i zimna o różnej częstotliwości i przez zmienny czas Cryotshock umożliwia redukcję złogów tłuszczu i widoczność cellulitu, oraz poprawia jędrność skóry. Liczba zabiegów różni się w zależności od pożądanych rezultatów i obszaru, na który stosowane są zabiegi.

innowacja lne

Wypełnij formularz kontaktowy,
jeżeli jesteś zainteresowana/y urządzeniem

CRYO T-SHOCK ™ + 4 GŁOWICE STATYCZNE NOWOŚĆ

  Cryotshock – zabieg szoku termicznego

  Cryotshock to zdecydowany krok w kierunku wykorzystania procesów termokinetycznych w kontekście ciała. Cryotshock wykracza poza zasady i rezultaty znane z wykorzystania wszelkich innych urządzeń do krioterapii. To bezinwazyjna metoda, która nie jest tak agresywna, jak systemy podciśnieniowe czy urządzenia wykorzystujące azot w postaci gazowej. Cryotshock umożliwia naprzemienny przepływ ciepła i zimna w dynamiczny i kontrolowany sposób. Informacje są przekazywane w czasie rzeczywistym, umożliwiając kontrolę temperatury dla zwiększenia skuteczności i bezpieczeństwa.

  Szok termiczny wywołany naprzemienną ekspozycją na zimno i ciepło stymuluje mechanizmy termoregulacyjne organizmu i drenaż, przyspieszając proces przemiany materii oraz, dzięki silnemu dotlenieniu miejscowemu, zmniejsza odczuwanie bólu, jednocześnie zwiększając wydzielanie endorfin. Fagocytoza jest naturalną reakcją organizmu polegającą na zmniejszaniu stanów zapalnych, rozluźnia mięśnie dzięki naprzemiennym fazom wazokonstrykcji i wazodylatacji.

  Uwielbiamy odkrywać nowe horyzonty, wykorzystując wiedzę i twórcze pomysły do projektowania urządzeń, które oferują skuteczność w przystępnej cenie i wszechstronność, na którą czekałeś.


  Naturalna technologia Cryo T-Shock

  Cryo T-Shock jest najbardziej innowacyjnym i wszechstronnym urządzeniem przeciwstarzeniowym na rynku, które eliminuje zlokalizowany tłuszcz, redukuje cellulit, a także tonizuje i napina skórę. Wykorzystuje najnowocześniejszą termografię i krioterapię (szok termiczny), aby zmienić kształt ciała. 

  Zabiegi Cryo T-Shock niszczą komórki tłuszczowe i zwiększają produkcję kolagenu w skórze podczas każdej sesji ze względu na reakcję szoku termicznego wywołanego przez wysokie i niskie temperatury. Każda sesja trwa około 60 minut.

  Cryo T-Shock został zaprojektowany i wyprodukowany przez Pagani we Włoszech i jest najbardziej innowacyjnym i wszechstronnym urządzeniem do leczenia miejscowej redukcji tkanki tłuszczowej, wygładzania cellulitu, zapobiegania starzeniu się i rzeźbienia.

  Cryo T-Shock wykorzystuje szok termiczny, w którym po zabiegach krioterapii (zimna) następuje obróbka hipertermiczna (cieplna) w sposób dynamiczny, sekwencyjny i kontrolowany temperaturowo. Krioterapia powoduje szybką stymulacje skóry i tkanki, znacznie przyspieszając całą aktywność komórkową, i udowodniono, że jest bardzo skuteczna w wyszczuplaniu i rzeźbieniu ciała. Komórki tłuszczowe (w porównaniu z innymi typami tkanek) są bardziej podatne na działanie terapii zimnem, która powoduje tak zwaną apoptozę komórek tłuszczowych, naturalną kontrolowaną śmierć komórki. Prowadzi to do uwalniania cytokin i innych mediatorów zapalnych, które stopniowo eliminują dotknięte komórki tłuszczowe, zmniejszając grubość warstwy tłuszczowej. Klienci faktycznie eliminują komórki tłuszczowe, a nie tylko tracą na wadze. Kiedy schudniesz, komórki tłuszczowe zmniejszają swój rozmiar, ale pozostają w ciele z potencjałem wzrostu. Dzięki Cryo T-Shock komórki są niszczone i naturalnie eliminowane przez układ limfatyczny, krew i mocz. Podczas gdy mężczyźni i kobiety przechowują tłuszcz w różnych obszarach ciała, procedura Cryo T-Shock jest równie skuteczna zarówno dla mężczyzn, jak i kobiet.

  Urządzenia do redukcji cellulitu

  Modelowanie Cryo T-Shock doskonale sprawdza się w obszarach ciała, w których problemem jest luźna skóra. Część skóry trzeba po prostu napiąć, na przykład po utracie wagi lub ciąży. Specjalny zestaw parametrów ciepła i zimna jest zaprogramowany, aby napinać i wygładzać skórę bez redukcji tkanki tłuszczowej, pozostawiając zdrowszą, wyrzeźbioną sylwetkę.


  Korzyści z leczenia Cryo T-Shock

  Cryo T-Shock redukuje złogi tłuszczowe i celullit, wykorzystuje ekstremalne zimno do zwężenia naczyń krwionośnych. Jest to nieinwazyjne leczenie tkanki tłuszczowej w celu indukcji rozkładu lipolizy komórek tłuszczowych – w celu zmniejszenia tkanki tłuszczowej bez uszkodzenia innych tkanek.

  Face Lift: Cryo T-Shock wokół twarzy i szyi uruchamia produkcję głębokich warstw kolagenu. Spowoduje to wygładzenie linii twarzy, zmniejszenie wyprysków, rozjaśnienie, zmniejszenie zmarszczek i zagęszczenie skóry w ciągu kilku minut.

  Pełny zestaw aplikacji (4-8) w naturalny sposób zacznie odnawiać produkcję kolagenu.

  • Opuchlizna wokół oczu zostanie znacznie zmniejszona lub całkowicie wyeliminowana.  
  • Pory na twarzy i szyi zostaną zmniejszone, co ogranicza przyjmowanie toksyn i zanieczyszczeń.
  • Zmiany skórne, takie jak zapalenie skóry, wyprysk, trądzik i łuszczyca, będą mocno zmniejszone.
  • Tempo metabolizmu wzrasta i stymulowany będzie wzrost poziomu endorfin.
  • Wygładza i napina luźną skórę.

  Czego można się spodziewać podczas zabiegu Cryo T-Shock

  Cryo T-Shock wykorzystuje szok termiczny, w którym po zabiegach krioterapii (zimna) następuje obróbka hipertermiczna (cieplna) w sposób dynamiczny, sekwencyjny i kontrolowany .

  Zabiegi Cryo T-Shock niszczą komórki tłuszczowe i zwiększają produkcję kolagenu w skórze podczas każdej sesji ze względu na reakcję szoku termicznego wywołanego przez wysokie i niskie temperatury. Każda sesja trwa około 60 minut.

  Wyniki, które osiąga Cryo T-Shock, dotyczą również skóry twarzy i szyi. Natychmiast poprawia wygląd twarzy, napinając skórę i tworząc zdrowy blask. Wiele sesji powoduje wzrost kolagenu i elastyny ​​przywracając młodszy, świeższy wygląd.

  Przed i po

  Star Cryo T-Shock 4.0: Więcej niż tylko zimno

  CRYO T-SHOCK to zdecydowany krok naprzód w wykorzystaniu procesów termokinetycznych działających na organizm, wykraczający poza zasady i efekty jakiegokolwiek urządzenia do terapii zimnem. CRYO T-SHOCK jest w stanie przenosić ciepło, zimno i ciepło, naprzemiennie w dynamiczny i kontrolowany sposób, z monitorowaniem temperatury w czasie rzeczywistym, co maksymalizuje skuteczność i bezpieczeństwo.

  Star Cryo T-Shock 4.0: Nagradzana innowacyjność

  Nagrodzony za najbardziej innowacyjny produkt i podejście do ludzkiego ciała podczas Międzynarodowej Wystawy Gicare w Paryżu.

  Innowacyjne urządzenie do udanej aplikacji

  Smukłe, stonowane, zdrowe i harmonijne ciało to cel każdej kobiety i mężczyzny. CRYO T-SHOCK nie jest kolejnym kremem, wypełniaczem czy interwencją chirurgiczną. To nieinwazyjna, całkowicie naturalna, oparta na technologii odpowiedź na poprawę wyglądu ciała i skóry, gdy dieta i ćwiczenia nie wystarczą. Zmiany widoczne są już po kilku zabiegach bez bólu i czasu rekonwalescencji, bez żadnych modyfikacji. Dzięki naprzemiennemu działaniu ciepła i zimna w różnym czasie i częstotliwości, Pagani CRYO T-SHOCK może być stosowany do maseczek przeciwstarzeniowych i na specjalne okazje, poprawiając wygląd skóry, gdy ludzie cierpią na złogi tłuszczu i/lub cellulit. Plany leczenia różnią się czasem trwania, w zależności od pożądanych rezultatów i leczonego obszaru.

  Zielona, nieinwazyjna technika. Bez bólu. Bez ryzyka. Wszystkie korzyści.

  CRYO T-SHOCK to skuteczne, bezbolesne, niechirurgiczne podejście terapeutyczne, które nie wykorzystuje ssania i jest pozbawione potencjalnych przerażających skutków ubocznych. CRYO T-SHOCK nie jest podejściem inwazyjnym i nie jest agresywny, jak to jest stosowane w wysokociśnieniowych systemach próżniowych CO2 i/lub urządzeniach wykorzystujących gazowy azot.

  Różnica polega na pasji! Mamy pasję do odkrywania nowych horyzontów, łącząc wiedzę i kreatywne pomysły, aby projektować urządzenia, które oferują przystępną wydajność i wszechstronność, o której zawsze marzyłeś.

  Właściwa odpowiedź na cellulit

  Na cellulit wpływają różne składniki, takie jak stany zapalne, zatrzymanie płynów i odkładanie się tłuszczu. Samo podawanie zimna, choć może poprawiać stan skóry, w której znajdują się złogi tłuszczu, nie zmniejsza widocznego cellulitu. Wielokrotne możliwości wymiany STAR pozwalają na sekwencje zimne i rozgrzewające w tej samej sesji. Ta zamiana z zimna na ciepło na zimno skutkuje: lepszym drenażem; zmniejszony obrzęk; zredukowane warstwy tłuszczu i stymulacja tkanki łącznej. STAR T-SHOCK wykonuje te złożone działania, które wpływają na różne warstwy tkanek, usuwając płyny i produkty przemiany materii powstałe w wyniku naturalnej reabsorpcji układu limfatycznego. Ten naturalny proces zwiększa produkcję kolagenu, poprawiając wygląd, teksturę i elastyczność skóry; zmniejszone obrzęki/zatrzymywanie płynów i niszczenie komórek tłuszczowych. Naprzemienne zimno i ciepło skutkuje wzrostem przekrwienia, lepszym drenażem, lepszym przepływem tlenu i poprawą przepuszczalności skóry.

  Przeciwstarzeniowe i odmładzające skórę

  STAR poprawia ogólny stan skóry poprzez zwiększenie dopływu tlenu i składników odżywczych do tkanek. Konsekwentne zabiegi z użyciem STAR T-SHOCK napinają skórę i redukują zmarszczki. Intensywna wymiana między zimnem i ciepłem aktywuje produkcję kolagenu w głębszych warstwach tkanek, pozostawiając skórę jędrną i napiętą. Już po kilku aplikacjach klientki zauważyły, że skóra staje się gładsza i bardziej stonowana, z odzyskaną elastycznością i lepszym ogólnym „młodzieńczym” wyglądem i uczuciem. Spowodowanie szoku przez ochłodzenie i/lub szokowanie skóry za pomocą Pagani STAR na twarzy i szyi zmniejszy drobne linie i zmarszczki oraz zwiększy produkcję kolagenu, co skutkuje pełniejszą, młodszą i piękniejszą odmłodzoną skórą. Opuchliznę wokół oczu należy znacznie zmniejszyć lub całkowicie wyeliminować. Pory na twarzy i szyi powinny być zmniejszone, ograniczając przyjmowanie toksyn, brudu i brudu. Zmniejsza się stan zapalny i zaczerwienienie. Już po pierwszym zabiegu widać wyraźnie spłycenie zmarszczek, obrzęki i rozjaśnienie kolorytu. Po kilku zabiegach efekt staje się stabilny.

  Skuteczny w usuwaniu tłuszczu i ujędrniania ciała

  Ekspozycja na chłodzenie poprzez ekstrakcję energii powoduje apoptozę komórek tłuszczowych, naturalny proces, który prowadzi do kontrolowanej śmierci komórek, a następnie stopniowej eliminacji.

  Na metabolizm podstawowy mają wpływ zmiany temperatury wywołane przez CRYO T-SHOCK, powodujące wzrost BM o 13% na stopień Celsjusza. Dynamiczny i kontrolowany szok termiczny CRYO T-SHOCK to forma energii o udowodnionej skuteczności, która po podaniu i odjęciu w kontrolowany i łączony sposób staje się najbardziej zaawansowaną odpowiedzią niskiego ryzyka i nieoperacyjną dla osób, które chcą Body Modelowanie, redukcja tkanki tłuszczowej i młodszy wygląd skóry.

  72,5%

  Mniej bólu

  400%

  Procentowy wzrost mikrokrążenia wytworzony przez naprzemienne stosowanie ciepła i zimna przez podkładkę termiczną

  50

  50 na 68 kobiet ma redukcję brzucha

  30

  30 na 43 kobiet ma mniej cellulitu

  Umów pokaz / Wyślij zapytanie Cryo T-Shock ™ + 4 Głowice statyczne

  Jesteś zainteresowana/y zakupem urządzenia? Chcesz umówić pokaz? Napisz do nas.
   Wskazania

   • Wiotka skóra
   • Skóra naczyniowa
   • Trądzik różowaty
   • Działanie przeciwzmarszczkowe
   • Efekt odświeżenia i młodzieńczego wyglądu przed wejściem na czerwony dywan
   • Grawitacjia po 35 roku życia
   • Podwójny podbródek
   • Starzejąca się szyja i dekolt
   • Wiotka skóra po ciąży
   • Zmniejszenie obwodu brzucha, uda, ramion
   • Obszary ze zbyt dużą ilością tłuszczu
   • Cellulit
   • Ból
   • Ostre i przewlekłe stany zapalne
   • Każdy kto pragnie naturalnego wyglądu bez wypełniaczy i botoksu.
   • Opuchlizny pod oczami
   • Otwarte pory
   • Pelikany
   • Obwisłe pośladki

   Zalety

   • Redukcja tłuszczu
   • Redukcja cellulitu
   • Napięcie skóry i eliminacja wiotkości
   • Lifting twarzy
   • Rozjaśnienie skóry
   • Działanie przeciwbólowe
   • Działanie przeciwzmarszczkowe
   • Redukcja worków pod oczami
   • Zamknięcie porów
   • Działanie relaksujące i odprężające mięśnie
   • Dotlenienie mięśni
   • Zwiększenie metabolizmu i stymulacja poziomu endorfin
   • Młodzieńczy wygląd
   • Efekt brazylijskich pośladków
   • Redukcja pelikanów

   Specyfikacja techniczna

   Certyfikat Cryotshock

   Polska wersja CRYOTSHOCK

   • PAGANI Touch Control Plus ekran o przekątnej 10,1 cala
   • Asystent głosowy i przyłącza zewnętrzne
   • Informacje i filmy szkoleniowe
   • Obszerna biblioteka zaprogramowanych ustawień dla kobiet i mężczyzn
   • Spersonalizowane pamięci
   • Baza danych Klienta
   • Ergonomiczna głowica
   • Adapter do użycia na twarzy
   • Futerał na kółkach
   • Wózek STAR na kółkach
   Tu możesz wykonać zabieg Cryo T-Shock ™ + 4 Głowice statyczne
   1. Kriomedica
    Teofila Noniewicza 38A
    16-400 Suwałki
    tel. 732 627 627
    www.kriomedica.eu
   2. A-Esthetic Clinic Sopot
    ul.Kolejowa2
    81-835 Sopot
    www.a-esthetic.pl
   3. M Atelier Modelowania Ciała
    ul.Wchowiaka4
    62-100 Wągrowiec
   4. Fizjoterapia&Spa Niwczyk
    Chojno 75a
    63-921 Chojno
   5. We Care Med
    ul. Dzwonkowa 49A lok. 5
    Warszawa

   Strona przeznaczona wyłącznie dla profesjonalistów


   Dostęp do treści możliwy wyłącznie dla osób wykonujących zawód medyczny lub prowadzących obrót wyrobami medycznymi.
   Jeśli jesteś profesjonalistą, kliknij przycisk „rozumiem” i zapoznaj się z treścią strony.

   This will close in 0 seconds