by skin
Wyślij zapytanie Strona produktu

Naturalna, wegańska i organiczna linia kosmetyków medycznych.

by skin

Dermatologiczna pielęgnacja przy nadwrażliwości, stanach zapalnych i chorobach skóry. Najszybsze rozwiązanie do regeneracji po wszystkich zabiegach EBD. by.skin zapewnia skuteczne i naturalne rozwiązania do codziennej pielęgnacji skóry poprzez naukowo sprawdzone receptury oparte na wykorzystaniu starannie wyselekcjonowanych składników organicznych i terapeutycznych roślin botanicznych. Dzięki naszemu bogatemu doświadczeniu w wytwarzaniu produktów najwyższej jakości i utrzymywaniu najwyższych i najbardziej skrupulatnych standardów jakości, konsekwentnie oferujemy zdrowe, inteligentnie zaprojektowane i czysto zapakowane produkty. Każdy produkt by.skin jest testowany dermatologicznie zgodnie z najbardziej rygorystycznymi kontrolami jakości.

kosmetyki by skin

Witalna woda micelarna

150ml
Woda cytrynowa, ekstrakt z szarotki i Acmella Oreacea

Woda micelarna by.skin dogłębnie oczyszcza i oczyszcza skórę, przygotowując ją do lepszego wchłaniania kolejnych zabiegów. Właściwości zawartych w niej starannie dobranych terapeutycznych składników botanicznych zapewniają większe nawilżenie twarzy i lepszą immunokompetencję skóry.

Ma działanie ochronne przed uszkodzeniami skóry wywołanymi promieniowaniem UV oraz właściwości antyoksydacyjne dzięki wysokiej zawartości katechin.

krem na dzień

Nawilżający krem na dzień

30ml
Masło shea, 10% fitoseterol, wyciąg z korzeni tarczycy bajkalskiej, wyciąg z liści kamelii chińskiej, rumianek, wąkrota azjatycka

Naturalny nawilżający krem na dzień zapewnia długotrwałe nawilżenie i do- starcza niezbędnych składników odżywczych. Składa się z probiotyków i prebiotyków jako głównych składników, wraz ze starannie dobranym panelem zatwierdzonych klinicznie składników botanicznych. Masło shea, dzięki swojej zdolności do nawilżania skóry właściwej dzięki zawartości witaminy E, pomaga hamować powstawanie wolnych rodników, a zawarte w nim kwasy tłuszczowe nadają mu właściwości regeneracyjne. Zawiera: 10% fitosterolu, roślinnego hormonu stymulującego odnowę komórkową oraz alantoinę, która zwiększa ilość wody w skórze; ekstrakt z korzenia Scutellaria Baicalensis, o właściwościach antyalergicznych; ekstrakt z liści Camellia Sinensis, który poprawia elastyczność skóry, pomaga poprawić i wyrównać koloryt skóry.

Odnawiający krem na noc

30ml
Masło shea, ekstrakt z korzenia tarczycy bajkalskiej, ekstrakt z liści kamelii chińskiej, rumianek, czysty olejek z dzikiej róży

Krem na noc zawiera koktajl klinicznie wspieranych roślin. Kluczowe składniki fitoaktywne pozwolą skórze osiągnąć homeostazę w postaci miejscowo wprowadzonych związków, cofając zegar starzenia poprzez zwiększenie właściwości wychwytywania wolnych rodników przez system antyoksydacyjny skóry. Ponadto Twoja skóra będzie się goić podczas snu, a po przebudzeniu poczujesz jej niesamowitą miękkość. Ten krem stanie się najcenniejszym produktem w Twojej pielęgnacji.

Odnawiający krem na noc
Absolut eye serum

Absolut eye serum

30ml
Rozmaryn, rumianek, Acmella oleracea, jagoda

Absolutne serum jest uosobieniem botanicznej innowacji nowej generacji. Charakteryzuje się wysokim stężeniem składników aktywnych i szybkim wchłanianiem. Dzięki doskonałemu mimetycznemu charakterowi związków, serum działa szybko i przynosi ulgę suchej i swędzącej skórze w niezwykle krótkim czasie. Zawiera między innymi rozmaryn, rumianek, Acmella Oleracea i jagodę, które działają kojąco i odżywiająco na skórę, działając w synergii z niskocząsteczkowym kwasem hialuronowym pochodzenia roślinnego. Przy regularnym stosowaniu tego serum zaczniesz zauważać spokojniejszą i bardziej zrównoważoną cerę, która zapewni Ci nowe dobre samopoczucie, ponieważ podrażnienia zostaną zredukowane do minimum, a funkcje skóry powrócą do normy.

Total Eye Lift

15ml

Wzmocnione mocą kwasu hialuronowego pochodzenia roślinnego, Total Anti-Aging Eye Serum głęboko nawilża i rewitalizuje delikatne okolice oczu. Zawarte w nim fitoskładniki, takie jak ekstrakt z kasztanowca – Acmella Ole-racea – pomagają zapobiegać zmarszczkom mimicznym, zmniejszają opuchnięcia pod oczami i stopniowo redukują cienie pod oczami. Dodatkowymi korzyściami są natychmiastowy efekt liftingu, ogólne odmłodzenie i dostarczenie składników odżywczych do aplikowanego obszaru. Efekt końcowy jest widoczny: rozświetlone, nawilżone i pozbawione zmarszczek oczy. Jego organiczna pektyna, zawartość krzemu i witaminy C odnawia skórę i równoważy metabolizm wszystkich komórek skóry, oferując globalne działanie.

Total Eye Lift
Wyślij zapytanie by.skin

Jesteś zainteresowana/y zakupem produktu? Napisz do nas.
    Strona przeznaczona wyłącznie dla profesjonalistów


    Dostęp do treści możliwy wyłącznie dla osób wykonujących zawód medyczny lub prowadzących obrót wyrobami medycznymi.
    Jeśli jesteś profesjonalistą, kliknij przycisk „rozumiem” i zapoznaj się z treścią strony.

    This will close in 0 seconds