Logica Skincare
Wyślij zapytanie Strona produktu

Logica Skincare

Uroda poza czasem

Skuteczne, oparte na nauce rozwiązania dla zdrowej skóry. Najbardziej kompletna linia produktów oferująca rozwiązania dla wszystkich zmian estetycznych.

Bazy

Formuła oparta na składnikach aktywnych o zatwierdzonym i przetestowanym działaniu terapeutycznym, gwarantującym bezpieczeństwo i skuteczność.

Wszechstronność

Linie można łączyć ze sobą, dając profesjonalistom możliwość tworzenia własnych protokołów w oparciu o potrzeby każdego pacjenta.

logica by skin

Wiele technik

Aplikację produktów można wykonać wszystkimi systemami transepidermalnymi, takimi jak mikronakłuwanie, jonoforeza, elektroporacja, sonoforeza i inne.

Działanie antycellulitowe

zapewnione poprzez ampułki lipolityczne zawierające bogaty skład m.in. połączenie fosfatydylocholiny i dezoksycholanu sodu, L- karnitynę, krzem organiczny, ampelopsynę, czy wyciąg z nostrzyka żółtego. Preparaty sprzyjają aktywacji metabolizmu i degradacji kwasów tłuszczowych, zmniejszając w ten sposób objętość adipocytów. Wskazane w leczeniu każdego rodzaju cellulitu. Redukują nagromadzone złogi tłuszczu i wspomaga proces odchudzania.


DMAE 3% + BCOL
2ml
0.07 FL.OZ

LOGICA SKINCARE


HYALURONIC 1%
2ml
0.07 FL.OZ

LOGICA SKINCARE


L-CARNITINE 20+
5ml
0.17 FL.OZ

LOGICA SKINCARE

logica skincare

Działanie nawilżające i przeciwstarzeniowe

Działanie nawilżające i przeciwstarzeniowe, przede wszystkim napinające, ujędrniające i restrukturyzujące.
To wszystko poprzez wykorzystanie 1% kwasu hialuronowego, DMAE i krzemu organicznego.

Uzyskujemy natychmiastowy efekt liftingu twarzy lub ciała. Dzięki działaniu odbudowującemu poprawia gęstość, jędrność i elastyczność tkanek, dlatego jest doskonałym sprzymierzeńcem, m.in. w zabiegach na wiotkość, przedwczesnym starzeniu czy rozstępach.


D-PIGMENT CLEAR SOLUTION
5ml
0.17 FL.OZ

LOGICA SKINCARE

d-pigment

Działanie antyoksydacyjne i rozświetlające

Działanie antyoksydacyjne i rozświetlające. Skuteczna kombinacja depigmentujących składników aktywnych, które działają korygując zmiany pigmentacyjne i działając na różnych etapach syntezy melaniny, regulując produkcję melaniny, eliminując melaninę obecną w komórkach naskórka i zapobiegając jej transportowi. Ponadto zawiera antyoksydanty, które regulują nadprodukcję melaniny.

Połączenie kwasu askorbinowego i kwasu alfa-liponowego, idebenon, alfa-arbutyna, kwasu kojowego i traneksamowego. Idealny środek wspomagający w zabiegach laserowych lub peelingach chemicznych.


VITAMINE C + ALA
2ml
0.07 FL.OZ

LOGICA SKINCARE

vitamine c

Logica Skincare

Peelingi

D-Pigment plus peel

Kwas mlekowy 14%, kwas cytrynowy, 5% kwas kojowy, 5% kwas salicylowy, 2% Alfa-arbutyna.
Bardzo dobra tolerancja. Odpowiedni dla każdego fototypu skóry. Idealny do uzupełnienia kuracji roztworem D-pigment Clear. Idealny do korygowania wszystkich typów zmian barwnikowych zarówno w zabiegach na twarz, jak i na obszarach ciała, takich jak np. pachy i pachwiny.

D-Pigment plus peel
Acné proneskin peel

Acné proneskin peel

Kwas azelainowy 20%, kwas migdałowy 10%, kwas fity- nowy 5%, kwas ferulowy 2%.
Złożony peeling o działaniu antybakteryjnym, bakteriobójczym i antyseptycznym, wskazany do cery tłustej łojotokowej i zaskórnikowego trądzika zapalnego. Idealny również dla skóry wrażliwej lub z zaburzeniami mikrokrążenia, reaktywnej m.in. przy trądziku różowatym, kuperozie.

Pemature ageing peel

Kwas pirogronowy 40%, kwas mlekowy 5%.
Wskazany dla cer starzejących się (głębokie zmarszczki, nieregularny koloryt, zwiotczenie skóry itp.), przebarwień oraz średnich i głębokich blizn po- trądzikowych.

Pemature ageing peel
Hyper recovery mask

MASKA

Hyper recovery mask

Chamazulen, alfa-bisabolol, kwas hialuronowy, olej z otrębów ryżowych, oryzanol i komórki macierzyste z Dendrobium. Maska do każdego zabiegu do szybkiej regeneracji i rewitalizacji skóry. Struk- tura nanowłókien i transport liposmalny zwiększają szybkość penetracji zawartego w nim wysokiego stężenia składników aktywnych.

Wyślij zapytanie Logica Skincare

Jesteś zainteresowana/y zakupem produktu? Napisz do nas.
    Strona przeznaczona wyłącznie dla profesjonalistów


    Dostęp do treści możliwy wyłącznie dla osób wykonujących zawód medyczny lub prowadzących obrót wyrobami medycznymi.
    Jeśli jesteś profesjonalistą, kliknij przycisk „rozumiem” i zapoznaj się z treścią strony.

    This will close in 0 seconds