produkt phillex
Wyślij zapytanie Strona produktu

Śródskórne wypełniacze najnowszej generacji

Produkt PHiLLEX

Produkty zapewniają wyjątkową elastyczność ułatwiającą wypełnianie głębokich zmarszczek i korekcję w obrębie grubszej skóry. Pozwalają zachować częściową niezależność wzajemnie przenikających się sieci, zapewniając tym samym łatwość i równomierność iniekcji oraz idealne rozmieszczenie produktu w skórze właściwej.​

Gama produktów została stworzona, by pomóc Ci:

 • Odzyskać utraconą z wiekiem objętość skóry i przywrócić jej młodzieńczy wygląd.
 • Poprawić kształt i kontur twarzy w celu zachowania odpowiednich proporcji.
 • Zadbać o wygląd obszarów twarzy, takich jak policzki, bruzdy nosowo-wargowe,
  usta oraz okolice oczu.
 • Zrewitalizować skórę i poprawić jej stan, aby wyglądała na promienną i nawilżoną.

Szeroka gama produktów PHiLLEX i TwAc wykorzystywanych przez lekarzy medycyny estetycznej umożliwia dostosowanie sposobu postępowania do Twoich indywidualnych potrzeb.

PHiLLEX, to pierwszy produkt z przestrzennym układem cząsteczek kwasu hialuronowego (technologia matrycy 4D).

Dzięki technologii sferycznych cząsteczek, PHiLLEX nie tylko wygładza niedoskonałości skóry (mechanizm matrycy 3D), ale także pozwala zwalczać naturalne obciążenie (efekt „sprężyny”; matryca 4D), co z kolei skutkuje uniesieniem tkanek twarzy i nadaje skórze młodzieńczy wygląd. Seria PHiLLEX, to najnowsza generacja produktów kosmetycznych, których głównym składnikiem jest kwas hialuronowy pochodzenia niezwierzęcego.

Technika zastosowana do stworzenia HA umożliwiła uzyskanie sferycznych cząsteczek o gęstszym usieciowaniu. Produkt jest całkowicie oczyszczony z czynnika sieciującego BDDE co zapewnia wysoki poziom bezpieczeństwa dla pacjenta.

phillex

Produkty PHiLLEX pomagają przywrócić zdrowy, a co najważniejsze młodzieńczy wygląd, wypełniając drobne i głębsze zmarszczki i dodając tkankom objętości.

Wyjątkowe właściwości wypełniaczy z linii PHiLLEX oferują wszechstronne rozwiązania, które spełnią Twoje indywidualne potrzeby dotyczące wielu obszarów twarzy.

fine lipsdeep plussub qplus
Skład0.3% lidokainy
na 24mg/ml
0.3% lidokainy
na 24mg/ml
0.3% lidokainy
na 24mg/ml
ZastosowaniePłytkie zmarszczki: “kurze łapki”, zmarszczki w obszarze ust i oczu, kontur ust, zmarszczki w obszarze szyi, bruzda nosowo-łzowaGłębokie nosowo-wargowe fałdy, zwane ‘bruzdami marionetek’, objętość i kontur ust, wypełnianie zmarszczek w okolicy czoła i oczuGłębokie fałdy i zmarszczki: obszar kości policzkowych, obszar brody, policzki, korekta nosa
Głębokość wkłuciaNaskórek, górna warstwa skóry właściwejŚrednie/głębokie warstwy skóry właściwejGłęboka warstwa skóry właściwej/tkanka podskórna
Pojemność strzykawki1,1 ml1,1 ml1,1 ml
Wielkość igły30G/27G27G25G/27G
Sposób przechowywania2-25 °C2-25 °C2-25 °C
Długotrwałość12-18 miesiące12-18 miesiące12-18 miesiące
Okres przydatności24 miesiące24 miesiące24 miesiące
fine lips

Fine Lips

To miękki, maksymalnie naturalny wypełniacz mający na celu korygowanie drobnych niedoskonałości młodej skóry i kształtu warg. Dedykowany do delikatnego i wymagającego obszaru ust. Skład preparatu zapewnia bezpieczeństwo dzięki całkowitemu oczyszczeniu z czynnika sieciującego BDDE. Produkt ma postać klarownego, bezzapachowego, stabilnego i spójnego żelu, co znacznie ułatwia równomierne rozprowadzenie w tkankach. Dodatkowo, zawiera lidokainę, która działa znieczulająco, zmniejszając nieprzyjemne odczucia pacjenta podczas iniekcji.

Deep Plus

Przeznaczony do wypełniania fałd nosowo-wargowych, zmarszczek w okolicy czoła i oczu oraz korekcji nosa. Dedykowany również do poprawy kształtu ust, dodając im objętości i poprawiając ich kontur, dzięki czemu Deep Plus pozwala uzyskać proporcjonalny i naturalny wygląd. Skład preparatu zapewnia bezpieczeństwo dzięki całkowitemu oczyszczeniu z czynnika sieciującego BDDE. Produkt ma postać klarownego, bezzapachowego, stabilnego i spójnego żelu, co znacznie ułatwia równomierne rozprowadzenie w tkankach. Dodatkowo, zawiera lidokainę, która działa znieczulająco, zmniejszając nieprzyjemne odczucia pacjenta podczas iniekcji.

deep plus
sub qplus

SUB-Q Plus

Przeznaczony dla najbardziej wymagającej skóry oraz do bardziej obszernej korekty konturu twarzy. Przywraca objętość kości policzkowych i połączenia skroniowego, nadaje się do plastyki nosa i podbródka, przeznaczony do kompleksowej odbudowy wolumetrycznej twarzy. Skład preparatu zapewnia bezpieczeństwo dzięki całkowitemu oczyszczeniu z czynnika sieciującego BDDE. Produkt ma postać klarownego, bezzapachowego, stabilnego
i spójnego żelu, co znacznie ułatwia równomierne rozprowadzenie w tkankach. Dodatkowo, zawiera lidokainę, która działa znieczulająco, zmniejszając nieprzyjemne odczucia pacjenta podczas iniekcji.

Zalety linii Phillex

Bezpieczeństwo

Bezpieczeństwo i zdolność do unikania niepożądanych efektów ubocznych, całkowitej biodegradacji, hipoalergiczności.

Minimalna inwazyjność

Wypełniacze są mniej traumatyczne ze względu na wysoką plastyczność wypełniaczy.

Skuteczność

Maksymalna skuteczność wypełniaczy potwierdzona badaniami klinicznymi.

Bezbolesność

Którą osiąga się dzięki unikalnemu laserowemu ostrzeniu igły na pierwszym etapie zabiegu oraz obecności znieczulającej lidokainy.

Efekt

Długoterminowy, stabilny efekt (od 12 do 18 miesięcy).

Tiksotropia

Wypełniacz ma kulistą cząsteczkę,
dzięki której wraz ze wzrostem ciśnienia
w strzykawce cząsteczki kwasu hialuronowego zmniejszają swoją objętość, a wewnątrz tkanek ponownie przywracają swój rozmiar. Pozwala to dokładnie kontrolować podawanie leku podczas całego zabiegu.

Wyślij zapytanie PHiLLEX

Jesteś zainteresowana/y zakupem produktu? Napisz do nas.
  Strona przeznaczona wyłącznie dla profesjonalistów


  Dostęp do treści możliwy wyłącznie dla osób wykonujących zawód medyczny lub prowadzących obrót wyrobami medycznymi.
  Jeśli jesteś profesjonalistą, kliknij przycisk „rozumiem” i zapoznaj się z treścią strony.

  This will close in 0 seconds