biostim
Zabieg dający
natychmiastowe rezultaty
BioStim™ oferuje szeroką gamę obszarów zabiegowych, krótsze czasy zabiegu i brak dyskomfortu w trakcie lub po sesji.
Umów pokaz Tu wykonasz zabieg

BioStim ™ to nowe rewolucyjne urządzenie, które wykorzystuje zaawansowaną terapię elektrostymulacją magnetyczną (EMS) w celu poprawy sprawności i napięcia mięśni.

Jak to działa BioStim™?

BioStim™ oferuje szeroką gamę obszarów zabiegowych, krótsze czasy zabiegu i brak dyskomfortu w trakcie lub po sesji. BioStim™ to wszechstronne urządzenie, które jest pomocne we wszystkim, od leczenia bólu po pomoc w zwiększeniu przepływu krwi w mięśniach.

W przeciwieństwie do tradycyjnych urządzeń EMS, które opierają się na skurczach o wysokiej częstotliwości (100Hz – 200Hz), które mogą prowadzić do stanu zapalnego, BioStim™ wykorzystuje niższe częstotliwości (poniżej 100Hz) wraz z drenażem limfatycznym w celu usunięcia nadmiaru płynu z obszaru docelowego. To delikatne podejście nie tylko usuwa płyn, ale także pozwala uniknąć reakcji zapalnej w leczonym obszarze, co zapewnia większy komfort.

Stosowanie BioStim™

Stosowanie BioStim™ może spowodować znaczne zmniejszenie obwodu talii, otyłości brzusznej, podskórnej masy tłuszczowej i procentowej zawartości tkanki tłuszczowej, bez konieczności wprowadzania znaczących modyfikacji w zakresie aktywności fizycznej lub diety.

BioStim™ celuje w określone grupy mięśniowe i zapewnia efekt przypominający trening, nie wymagając takiego samego poziomu wysiłku fizycznego jak tradycyjne ćwiczenia.

EMS pomaga budować mięśnie, redukować tłuszcz i poprawiać definicję mięśni, aby uzyskać bardziej wyrzeźbiony, stonowany wygląd. Pomaga również zwiększyć metabolizm i usprawnia drenaż limfatyczny.

Jakie są korzyści BioStim™?

Zwiększona wydajność sportowa

BioStim™ może być stosowany do poprawy wyników sportowych poprzez wzmocnienie określonych grup mięśni, poprawę wytrzymałości, zmniejszenie ryzyka kontuzji.

Ulga w bólu

Stymulacja elektromagnetyczna stosowana w terapii BioStim™ może pomóc zmniejszyć ból i stan zapalny, co czyni ją skuteczną opcją dla osób z przewlekłym bólem.

Lepsze krążenie krwi

BioStim™ może pomóc poprawić krążenie krwi, co może pomóc w procesie regeneracji po urazie i poprawić ogólny stan zdrowia i samopoczucie.

Trzy najważniejsze zalety stymulacji
elektromagnetycznej

Definiuje sylwetkę, przyspiesza regenerację po treningu oraz łagodzi ból i kontuzje.


Zmniejszone zmęczenie

BioStim™ może zmniejszyć zmęczenie i bolesność mięśni, co czyni go skuteczną opcją dla sportowców i osób prowadzących aktywny tryb życia.

Utrata tkanki tłuszczowej

BioStim™ może zmniejszyć poziom otyłości brzusznej, a przy regularnym stosowaniu BioStim™ może pomóc zmniejszyć widoczność cellulitu, wyszczuplić talię i ujędrnić problematyczne obszary.

Umów pokaz / Wyślij zapytanie Biostim™

Jesteś zainteresowana/y zakupem urządzenia? Chcesz umówić pokaz? Napisz do nas.
    Tu możesz wykonać zabieg Biostim™

    Strona przeznaczona wyłącznie dla profesjonalistów


    Dostęp do treści możliwy wyłącznie dla osób wykonujących zawód medyczny lub prowadzących obrót wyrobami medycznymi.
    Jeśli jesteś profesjonalistą, kliknij przycisk „rozumiem” i zapoznaj się z treścią strony.

    This will close in 0 seconds