Generator wodoru
Generator wodoru H-600 HOCELL
Inhalacje wodorem / gazem Browna
Umów pokaz Tu wykonasz zabieg

Generator wodoru H-600 jest urządzeniem wytwarzającym gaz Browna, który składa się z mieszanki 66,6% wodoru i 33,3% tlenu. Gaz powstaje w procesie elektrolizy i został udowodniony, że ma korzystne wpływ na zdrowie. Produkt jest przeznaczony zarówno do wynajmu w gabinetach bioodnowy, jak i do użytku w domu, co pozwala na korzystanie z niego przez całą rodzinę.

Zalecenia stosowania – inhalacje wodorem

Gaz Browna jest mieszaniną wodoru (66,6%), oraz tlenu (33,3%), którego stosowanie wpływa korzystnie na zdrowie człowieka. Zagadnienie to zostało szeroko opisane w Internecie, przy czym cały czas są prowadzone kolejne badania nad terapeutycznym działaniem wodoru na różnego rodzaju schorzenia i wiedza ta jest na bieżąco aktualizowana.

Prowadzone badania nad wpływem wodoru / gazu Browna na człowieka, nie stwierdziły skutków ubocznych jego stosowania. W niektórych przypadkach może jednak wystąpić: zawroty głowy spowodowane wdychaniem tlenu, ból głowy. W przypadku ich wystąpienia, należy zmniejszyć dawkowanie, ewentualnie zaniechać terapii.

Urządzenie HOCELL może być stosowane przez ludzi praktycznie w każdym wieku, przy czym używanie go przez dzieci w wieku poniżej 12 lat musi odbywać się pod nadzorem osoby dorosłej, tak by stwierdzić jaki czas inhalacji jest najbardziej odpowiedni.

Inhalacje gazem Browna zaleca się:

 • Ludziom z chorobami przewlekłymi

  Terapia wodorem / gazem Browna pomaga złagodzić większość chorób.

 • Ludziom po operacjach

  (chyba, że lekarz zaleci inaczej). Terapia wodorem / gazem Browna przyspiesza gojenie się ran i pomaga zwalczać stany zapalne.

 • Ludziom uprawiającym sport

  inhalacje zwiększają wydolność organizmu, oraz pomagają się pozbyć stanów zapalnych i kwasu mlekowego z organizmu.

 • Ludziom zdrowym – bez dolegliwości

  Terapia wodorem / gazem Browna pomaga w utrzymaniu organizmu w dobrej kondycji poprzez usuwanie wolnych rodników z organizmu.

W przypadku ludzi chorych, objętych leczeniem w ramach służby zdrowia, terapię gazem Browna należy stosować jako terapię wspomagającą. Nie należy rezygnować z tradycyjnej terapii lekami, prowadzonej pod nadzorem lekarza.

Ludziom zdrowym – bez dolegliwości.
Przydatne informacje odnośnie dawkowania gazem Browna

Terapia wodorem / gazem Browna jest procesem ciągłym i powinna odbywać się możliwie najbardziej regularnie. Posiadając urządzenie HOCELL w domu używaj je co 1-2 dni po 1-4 cykle 30 minutowe dziennie najlepiej 1-2 cykle rano i 1-2 cykle wieczorem.

 • Terapia wodorem / gazem Browna jest procesem ciągłym i powinna odbywać się możliwie najbardziej regularnie. Posiadając urządzenie HOCELL w domu używaj je co 1-2 dni po 1-4 cykle 30 minutowe dziennie najlepiej 1-2 cykle rano i 1-2 cykle wieczorem.

 • Pierwsze efekty zauważysz już po pierwszym użyciu, przy czym różne schorzenia wymagają różnegookresu stosowania urządzenia.

 • Większe dawkowanie, przy wyłączonej odpowiedzialności producenta.Badania kliniczne opisują szczególne przypadki terapii wodorowej, gdzie pacjenci z chorobami ciężkimi(np. nowotwór) przyjmowali dziennie dużą dawkę gazu odpowiadającą np. 10 cyklom po 30 min. (łącznie300 minut pracy urządzenia dziennie). W badaniach tych nie stwierdzono większych skutków ubocznych,obserwując jednocześnie poprawę zdrowia pacjentów. Takie zastosowanie urządzenia jest równieżmożliwe, przy czym producent urządzenia, wyłącza swoją odpowiedzialność przy takich dawkach. Przytakim zastosowaniu, użytkownik powinien sam na bieżąco kontrolować swój stan i samodzielniedostosowywać dawki. W przypadku wystąpienia niepożądanych skutków zmniejszać dawki, bądźzaprzestać terapii.

Zalecenia stosowania – picie wody (redox) nasyconej wodorem

Woda wodorowana (woda REDOX) jest to woda nasycona molekułami wodoru w postaci gazu. Poprzez zawartość wodoru w postaci gazowej, picie takiej wody pozwala na jego przedostawanie się do krwiobiegu. Dzięki ujemnemu potencjałowi wodoru, usuwa on wolne rodniki z organizmu, łącząc się z nimi w neutralne związki. To powoduje eliminację z organizmu szkodliwych dla człowieka cząstek, przyczyniających się do powstawania wielu chorób.

Zastosowanie

 • Woda wodorowana ma potencjał zasadowy (posiada wysokie pH), przez co jej picie pomaga w odkwaszaniu organizmu.
 • Woda wodorowana jako substancja jest neutralna dla organizmu, łatwo przez niego przyswajalna, oraz nietoksyczna, przez co jej picie oddziałuje korzystnie na zdrowie człowieka.• Wzmacnia system immunologiczny, korzystnie wpływając na system odpornościowy.
 • Picie wody wodorowanej, usprawnia system trawienny organizmu, zmniejsza zaparcia oraz wspomaga odchudzanie.
 • Poprawia pamięć i koncentracje• Poprawia elastyczność skóry oraz szybciej nawadnia komórki dzięki posiadaniu mniejszym cząsteczkom.
 • Stosują wodę wodorową w codziennej toalecie mycia twarzy, poprawiamy wygląd skóry poprzesz łatwość jej wchłaniania.
 • Picie wody wodorowej wspomaga leczenie chorób takich jak np.. cukrzyca, choroby serca, nadciśnienie tętnicze.

Przydatne informacje odnośnie dawkowania wody wodorowanej (Redox)
Prowadzone badania nad wpływem picia wody wodorowanej ( Redox) na człowieka, nie stwierdziły skutków ubocznych jego stosowania. W niektórych przypadkach mogą jednak wystąpić: luźny stolec, ból głowy. W przypadku ich wystąpienia, należy zmniejszyć dawkowanie, ewentualnie zaniechać terapii. Picie wody wodorowej jest na pewno bezpieczne oraz zdrowe. Skutecznie nawadnia organizm, zalecana dawka to 0,2 -1litr na dobę nie zaleca się spożywania wody mniej niż godzina przed lub po jedzeniu. Nie udowodniono przedziału wiekowego, od którego można pić wodę. Zalecana jest w każdym wieku.

O urządzeniu

H-600 jest generatorem gazu Browna, składającego się z mieszanki 66,6% wodoru i 33,3% tlenu. Gaz ten powstaje w wyniku elektrolizy wody i posiada udowodnione właściwości, poprawiające zdrowie człowieka.
Dzięki urządzeniu wodór (H2) i tlen (O) można wprowadzać do organizmu na dwa sposoby:

 • Poprzez płuca

  Poprzez płuca – stosując inhalacje gazem Browna. Gaz wprowadza się do układu oddechowego poprzez wąsy tlenowe. Działanie wodoru na organizm człowieka zostało szeroko opisane w Internecie pod hasłami: inhalacje wodorowe, działanie wodoru na człowieka.

 • Poprzez picie wody REDOX.

  Poprzez picie wody REDOX. Urządzenie umożliwia wodorowanie wody (nasycanie jej wodorem).Picie takiej wody wprowadza wodór do organizmu poprzez układ pokarmowy. Działanie zostało szeroko opisane w Internecie pod hasłami: woda wodorowa, woda Redox.

Obie metody stosowane regularnie działają leczniczo na organizm człowieka. Liczne badania wykazały że H2 ma potencjał terapeutyczny w ponad 170 różnych modelach chorób, oraz właściwie w każdym narządzie ludzkiego ciała. Zaletą takiej terapii jest to, że nie ma ona stwierdzonych skutków ubocznych, przez co jest bezpieczna w stosowaniu.

Wydajność urządzenia została tak dobrana by zawartość wdychanego wodoru, który podczas inhalacji miesza się z powietrzem, wynosiła ok 2% – 3%. Takie stężenie gazu jest opisywane w większości badań klinicznych nad wpływem wodoru na poprawę zdrowia człowieka. Dzięki temu HOCELL może być stosowany zarówno w domu, jaki w centrach medycyny naturalnej. Nie wymaga specjalistycznej obsługi, oprócz czynności opisanych w instrukcji.

Umów pokaz / Wyślij zapytanie Generator wodoru do inhalacji HHO

Jesteś zainteresowana/y zakupem urządzenia? Chcesz umówić pokaz? Napisz do nas.
  Budowa urządzenia

  Sercem urządzenia jest elektrolizer wypełniony specjalnie dla niego stworzonym elektrolitem. Dzięki temu pomiędzy elektrodami , pod wpływem napięcia elektrycznego dochodzi do rozkładu wody (H2O) na wodór (H2), oraz tlen (O).Gazy te mieszają się tworząc gaz Browna i przechodzą przez filtr wodny wewnętrzny oraz zewnętrzny. Zastosowanie filtrów wodnych powoduje schłodzenie gazu, oraz czyszczenie go z ewentualnych zabrudzeń.

  Zawartość zestawu

  • Generator wodorotlenowy
  • Zewnętrzny filtr wodny
  • Gumowy wężyk zewnętrznego filtra wodnego
  • Przewód zasilający
  • 2x wąsy tlenowe
  • Węzyk do wodorowania wody
  • Kamień do wodorowania wody
  • Elektrolit 1L
  • Woda demineralizowana 1L

   

  Gwarancja

  • W okresie 24 miesięcznej gwarancji, nieodpłatnie naprawiane są wszelkie uszkodzenia, które mogły zaistnieć w urządzeniu, tylko w przypadku wady materiału lub procesu produkcji
  • Elementy uszkodzone, oraz wymieniane zostają w posiadaniu producenta
  • Okres gwarancyjny rozpoczyna się z dniem, sprzedaży urządzenia
  • Urządzenie nie podlega gwarancji w momencie, samowolnej wymianie zepsutych elementów urządzenia i ich uszkodzeniu, zamianie akcesoriów niekompatybilnych,
  • Okres gwarancyjny nie przedłuża się poprzez wykonywanie prac w okresie gwarancji
  Tu możesz wykonać zabieg Generator wodoru do inhalacji HHO

  Strona przeznaczona wyłącznie dla profesjonalistów


  Dostęp do treści możliwy wyłącznie dla osób wykonujących zawód medyczny lub prowadzących obrót wyrobami medycznymi.
  Jeśli jesteś profesjonalistą, kliknij przycisk „rozumiem” i zapoznaj się z treścią strony.

  This will close in 0 seconds