smart mirror
Diagnostyka skóry
Najbardziej inteligentny analizator skóry.
Umów pokaz Tu wykonasz zabieg

Urządzenie Smart Mirror

Smart Mirror to specjalistyczne urządzenie do analizowania parametrów skóry twarzy, które jest bardzo pomocne w ocenie aktualnej kondycji cery, oraz w doborze zabiegów pielęgnacyjnych. Urządzenie posiada dwa specjalne systemy oświetlenia (RGB + UV) oraz inteligentne oprogramowanie, dzięki czemu na wykonanych zdjęciach można zobaczyć wszystkie mankamenty i problemy skórne, których nie zobaczymy gołym okiem. Smart Mirror emituje jednocześnie światło widzialne RGB, oraz promieniowanie ultrafioletowe UV. Połączenie tych dwóch świateł daje pełny i kompleksowy obraz skóry, który trafia do kamery cyfrowej i następne jest analizowany przez specjalne oprogramowanie.

Analizator skóry

Smart Mirror Analizator skóry – pozwala w krótkim czasie wykryć dolegliwości i defekty skóry, którymi należy zająć się podczas zabiegów pielęgnacyjnych. Nie tylko pokazuje, w jakim aktualnie stanie znajduje się cera, ale również ułatwia planowanie dalszej pielęgnacji. W rękach doświadczonego lekarza medycyny estetycznej, kosmetologa, czy też konsultanta dermatologicznego w sklepie, Smart Mirror jest urządzeniem, które jest niezwykle przydatne w codziennej pracy z klientami.

smart mirror

Dlaczego warto wybrać Smart Mirror?

Urządzenie Smart Mirror to zaawansowane technologicznie, oraz inteligentne lusterko, które pozwala sprawnie ocenić stan skóry. Działa bardzo sprawnie i jest wygodne w obsłudze. Można je obracać o 360 stopni, działa samodzielnie, nie wymaga podłączania do komputera, ani żadnego innego sprzętu. Urządzenie posiada autofokus, dzięki któremu nie trzeba ręcznie sterować jego ostrością. Gwarantowana jest bardzo szybka i sprawna analiza, bez zawieszenia, przestojów i problemów z funkcjonowaniem sprzętu.

Wszystkie dane uzyskiwane przez Smart Mirror można zapisać w chmurze, dzięki czemu zapewniony jest szybki i łatwy dostęp do nich, a jednocześnie nie trzeba się obawiać utraty danych. Można je później bez problemu odczytać z różnych urządzeń. Co więcej, raport z analizy oraz rekomendacje produktów mogą być przesyłane bezpośrednio przez WeChat. Smart Mirror posiada wsparcie obsługi w wielu językach, również w języku polskim, co dodatkowo ułatwia jego użytkowanie.

Zastosowanie Smart Mirror

Profesjonalne i specjalistyczne urządzenie, które bada stan skóry, analizuje jej parametry,  ocenia poziom jej zniszczenia oraz potrzeby regeneracji. System przeznaczony jest przede wszystkim do użytku w profesjonalnych gabinetach medycyny estetycznej, gabinetach kosmetologicznych, salonach odnowy biologicznej, czy sklepach kosmetycznych. Smart Mirror bardzo dokładnie analizuje dane i prezentuje wyjątkowo rzeczywisty obraz, co pozwala na budowanie zaufania klientów. Na ekranie zobaczyć można, jak wyglądają ich problemy skórne oraz dopasować zabiegi do indywidualnych potrzeb.

Urządzenie Smart Mirror może być również doskonałą wizytówką salonu czy gabinetu medycyny estetycznej, która dla klientów jest informacją, że lekarze nie oceniają stanu skóry jedynie na podstawie tego, co widzą czy tego, co im pacjent mówi, ale również korzystają z najnowocześniejszych rozwiązań technologicznych, umożliwiających postawienie właściwej diagnozy.

Smart Mirror nie tylko analizuje skórę, ale również tworzy kompleksowy i pełny raport na temat stanu skóry klienta. Dzięki temu każdy klient może przekonać się na własne oczy, czego jego skóra potrzebuje, jakie są jej największe problemy i jakie zabiegi pielęgnacyjne będą dla niej najlepszym rozwiązaniem. Klienci, którzy poddają się badaniom przy użyciu analizatora skóry są bardziej świadomi swoich potrzeb, widzą braki w swojej skórze, są otwarci na profesjonalne porady oraz na zakup specjalistycznych środków i preparatów pielęgnacyjnych. Analizator skóry przyda się, nie tylko ze względów wizerunkowych, ale również marketingowych i sprzedażowych. Pozwala bowiem znacznie zwiększyć sprzedaż profesjonalnych preparatów do pielęgnacji skóry.

Umów pokaz / Wyślij zapytanie Smart Mirror

Jesteś zainteresowana/y zakupem urządzenia? Chcesz umówić pokaz? Napisz do nas.
  Wskazania

  • Analiza naskórkowa – ocena barwy i głębi skóry, jej właściwości, wykrywanie różnego rodzaju problemów skórnych.
  • Głęboka analiza skóry – ocenę nawilżenia, struktury, pigmentacji, a także zaburzeń w produkcji sebum.
  • Analiza zmarszczek – ustalenie ich cech, gęstości i  głębokości
  • Analiza plam – precyzyjna analiza głębokości, rozmiarów, zagęszczenia, a także rozwiązań, jak można w najlepszy sposób je usunąć.
  • Diagnoza stanu skóry: ilość oraz stężenie pigmentu, ilość porów, rozszerzone pory, plamki, zmarszczki, uszkodzenia, w tym uszkodzenia posłoneczne.

  Zalety

  • UV i RGB (ultrafiolet i model przestrzeni barw).
  • Podgląd w czasie rzeczywistym + dwuobrazowy wyświetlacz.
  • Wysoka rozdzielczość 15.0 megapikseli,
  • Wygodne, uchylne wejście kontrolne
  • Mocne oprogramowanie PC, wspierające automatyczną, precyzyjną analizę.
  • Obszar analizy definiowalny przez użytkownika.
  • CRM (certyfikowany materiał odniesienia) z profesjonalną analizą UV/RGB porów w skórze, zmarszczek, trądziku.

  Specyfikacja techniczna

  • Oświetlenie (RGB) – 8,800 luksów
  • Żywotność lampy fluorescencyjnej – 12 000 godzin
  • Temperatura barwowa – 7200K (Kelvinów)
  • Wyjście wideo – NT
  • Procesor: CPU/ Pentium 4 – 1.8 GHz
  • Monitor – ekran dotykowy 10 cal
  • Maksymalna rozdzielczość – FS-2000W
  • Pamięć na dysku twardym – 120GB
  • Kamera – 1:1.7 cala CCD (Kamera cyfrowa)
  • Wymagania elektroenergetyczne – AC (prąd zmienny) 220V+/-10% 50Hz
  • Monitor o rozdzielczości 1280×800 pikseli z wózkiem – AC 220V (lub 110V – zmienne)
  • Temperatura środowiska pracy: – 10 °C – 35 °C
  Tu możesz wykonać zabieg Smart Mirror

  Strona przeznaczona wyłącznie dla profesjonalistów


  Dostęp do treści możliwy wyłącznie dla osób wykonujących zawód medyczny lub prowadzących obrót wyrobami medycznymi.
  Jeśli jesteś profesjonalistą, kliknij przycisk „rozumiem” i zapoznaj się z treścią strony.

  This will close in 0 seconds