Fala uderzeniowa / akustyczna
Nieinwazyjne rozwiązanie na niedoskonałości, cellulit i zalegającą tkankę tłuszczową. Skuteczny w leczeniu bólu i stanu zapalnego.
Umów pokaz Tu wykonasz zabieg

STARWAVE urządzenie

STARWAVE to idealne urządzenie do terapii falami uderzeniowymi zaprojektowane specjalnie dla fizjoterapeutów, kosmetologów i lekarzy medycyny estetycznej, szukających skutecznego urządzenia, które może być używane z zachowaniem wygody i bezpieczeństwa pacjenta.

W tym zakresie STARWAVE zapewnia wszelkie korzyści wyspecjalizowanego produktu, w pełnej zgodności z parametrami energii i skutecznością metodologii w ramach konkretnych umiejętności fizjoterapeuty i lekarza, który może pracować swobodnie i niezależnie w profesjonalnym ambulatorium, bez żadnych ograniczeń potencjału, skuteczności i wydajności, a także korzyści metody, która ugruntowała swoją pozycję i przynosi potencjalne korzyści w fizjoterapii.

STARWAVE jest urządzeniem emitującym promieniowe, nieogniskowe fale uderzeniowe; ma kompaktowy rozmiar, odpowiednie poziomy energii, które można skutecznie wykorzystać w wielu różnych patologiach przy zachowaniu komfortu pacjenta i bez znaczących skutków ubocznych ani działań niepożądanych.

Innowacja

Innowacyjne urządzenie, które gwarantuje skuteczne podejście terapeutyczne

Terapia falami uderzeniowymi zasadniczo zmieniła ogólne podejście w przypadku wielu zaburzeń układu mięśniowo-szkieletowego. Dziś, dzięki STARWAVE, to nowe podejście terapeutyczne staje się coraz bardziej dostosowane do potrzeb i wiedzy w zakresie fizjoterapii.

Terapia falami uderzeniowymi okazała się szczególnie skuteczna w leczeniu patologii ścięgien, zapalenia kaletki, w ogólnej stymulacji naprawy tkanek, w których przekrwienie i miejscowa waskularyzacja odgrywają ważną rolę, a stymulacja mechaniczna przynosi ulgę w bólu. Korzyści terapeutyczne wiążą się ze zmniejszeniem napięcia mięśniowego i regeneracją funkcjonalną, zmniejszeniem bólu i przywróceniem normalnego stanu fizjologicznego.

Ból i stan zapalny

Skuteczny w leczeniu bólu i stanu zapalnego

Przekrwienie i unaczynienie

Zasadnie można uważać, że rewaskularyzacja powinna być związana z neokapilarogenezą wynikającą z odbudowy błony podstawnej i z powodu przepływu komórek śródbłonka do przestrzeni śródmiąższowych. Dlatego też ułatwia i przyspiesza zmiany metaboliczne w takich tkankach, stymulując procesy naprawcze i elastyczność tkanki miękkiej.

Działanie przeciwbólowe

Działanie nocyceptorów ze zmianą komórek błony zdolną uniknąć potencjalnego działania powodującego ból. Hamowanie dośrodkowego przewodzenia bólu z powodu impulsów ciśnienia nad nocyceptorami. Aktywacja i dostarczanie endorfin i enkefalin zmniejszających odczuwanie bólu.

Wyrzeźbij swoją sylwetkę

Rzeźbienie sylwetki!

STARWAVE w medycynie estetycznej został opracowany w celu zmniejszania cellulitu i nadmiaru tkanki tłuszczowej. Shock-Waves wywołuje wibracje mechaniczne tkanki łącznej w konkretnych obszarach ciała, poprawiając wygląd skóry. STARWAVE, w rękach ekspertów – dobrych operatorów, staje się „dłutem” rzeźbiarza, który dopracowuje swoją rzeźbę do perfekcji.

Dowody z całego świata potwierdzają skuteczność fal uderzeniowych w leczeniu niektórych powszechnych niedoskonałości, takich jak zalegająca tkanka tłuszczowa, cellulit, zatrzymywanie płynów, elastyczność i napięcie skóry. Rozbijanie i rozpuszczanie utwardzonej tkanki łącznej, a w konsekwencji redukcja podskórnej tkanki tłuszczowej, nie jest wynikiem podania leków, lecz energii mechanicznej i mikromasażu koncentrującego się na głębokości 4 cm – warstwy, w której znajduje się cellulit.

Usuwanie nadmiaru płynów i produktów ubocznych przemiany materii odbywa się poprzez naturalne ponowne wchłanianie w układzie limfatycznym; Shock-Waves powodują zwiększenie przepuszczalności skóry, przygotowując ją do zastosowania żelu antycellulitowego lub innych substancji.

Rozwiązanie nieinwazyjne

Nieinwazyjne rozwiązanie na niedoskonałości, cellulit i zalegającą tkankę tłuszczową

Udowodniono, że STARWAVE wykazuje swoją maksymalną skuteczność dzięki mikromasażowi.

 • Wpływ metaboliczny: poprzez zwiększenie przepuszczalności błony, która ułatwia wymianę metaboliczną, przyspieszając metabolizm i zużycie kalorii.
 • Wpływ krążeniowy: ciepło, które pochodzi z przekrwienia, jakie działanie mechaniczne może wytwarzać w ludzkim ciele, poprawiając przepływ krwi.
 • Wpływ fibrynolityczny: leczenie „mikro-masażem” potrafi zniszczyć zwłókniałą tkankę. Dzieje się tak na skutek oddziaływania fal piezoelektrycznych i mechanicznych, które wywołuje efekt kawitacji fali akustycznej, na który składa się szerokość impulsu i częstotliwość fal uderzeniowych.
 • Utwardzanie: działanie mechaniczne, z tkanki powierzchniowej, powoduje bardzo silną stymulację tkanki łącznej i kolagenu. Taka stymulacja zapewnia dużą poprawę estetyki i elastyczności skóry.
Najlepsza wersja ciebie

Żegnaj tłuszczu i cellulicie!

Wykorzystanie fal uderzeniowych opiera się na wibracjach mechanicznych zdolnych do przenoszenia się na tkanki ludzkiego ciała w postaci fal akustycznych. Jedną z najważniejszych cech fal akustycznych jest proces kawitacji.

Leczenie falami uderzeniowymi to nie tylko zabieg na cellulit. Jest ono skutecznie stosowane w leczeniu wad estetycznych skóry, wyglądu, zwiotczenia skóry, obrzęków natury estetycznej.

STARWAVE jest skuteczne w leczeniu tłuszczu ze względu na zdolność do poprawy krążenia miejscowego, które stymuluje skórę właściwą o strukturze sprężystej, a zatem ujędrnia skórę, pomaga w drenażu substancji wydalanych do płynu tkankowego, zmienia konfigurację i strukturę statyczną komórek tłuszczowych dzięki kawitacji, zwiększa przepuszczalność błony w celu wprowadzenia specjalnych substancji medycznych zdolnych do rozbijania tkanki tłuszczowej.

Głównym celem jest poprawa estetyki skóry, zwiększenie elastyczności i atrofia różnych tkanek; oczywiście w celu zmniejszenia obrzęku i zatrzymania płynów, które pacjent może odczuwać jako ból i męczenie.

Komfort i niezawodność

Zaprojektowany, by zapewniać komfort i łatwą obsługę

STARWAVE jest wyposażone w opatentowane aplikatory do skutecznego, ale jednocześnie minimalnie agresywnego leczenia.

Aplikator zaprojektowany przez PAGANI składa się ze specjalnego obszaru promieniującego; energia przenika z obszaru promieniującego do tkanki pacjenta. Możliwości transmisji aplikatora było testowane w laboratorium specjalistycznym należącym do spółki Breda, jednym z najbardziej kompetentnych ośrodków współpracujących z Uniwersytetem w Mediolanie. Każdy aplikator został przetestowany pod kątem głębokości penetracji i dostarczonej energii przy użyciu symulacji różnych tkanek ciała.

Ergonomiczny aplikator

Lekki i ergonomiczny aplikator zapewnia wygodną obsługę podczas zabiegu. Przyciski sterowania zintegrowane z aplikatorem umożliwiają praktyczne regulowanie dostarczanej energii i częstotliwości.

Długi okres eksploatacji i minimalna konserwacja. Uchwyt została zaprojektowany tak, by zapewniać jakość i trwałość. Każdą część uchwytu można poddawać konserwacji oraz, w razie potrzeby, wymienić. Dzięki taniej konserwacji i serwisowi posprzedażowemu STARWAVE stanie się twoim największym pomocnikiem.

Efektywna energia

Efektywna energia mechaniczna

Energia mechaniczna jest absorbowana przez tkankę i maleje wraz ze wzrostem odległości od miejsca aplikacji. Nacisk mechaniczny wywołuje reakcje w tkankach, które mają pozytywny wpływ na wiele dolegliwości ortopedycznych i neurologicznych.

Terapia falami uderzeniowymi jest stosowana z powodzeniem w fizjoterapii na całym świecie. Dzięki STARWAVE PAGANI oferuje obecnie system, który łączy wszystkie zalety zastosowania w kompaktowej formie przy niższych kosztach operacyjnych i kosztach pobocznych, łatwy w użyciu i do aplikowania z maksymalną elastycznością i mobilnością.

Umów pokaz / Wyślij zapytanie Star Wave

Jesteś zainteresowana/y zakupem urządzenia? Chcesz umówić pokaz? Napisz do nas.
  Zalety

  Stymuluje naturalny proces gojenia się tkanek, zmniejsza ból i stan zapalny

  Najważniejsze efekty terapii falami uderzeniowymi to:

  • Stymulacja i przyspieszenie procesu gojenia się tkanek miękkich (mięśnie i ścięgna);
  • Wpływ stanów metabolicznych tkanek biologicznych na stymulację działań przeciwzapalnych i przeciwbólowych;
  • Pobudzony proces naprawy kolagenu w celu stymulacji odbudowy kości;
  • Zapewnia dodatkową możliwość terapeutyczną wszystkim pacjentom, którzy nie czerpali żadnych korzyści ze wszystkich najbardziej tradycyjnych metod terapeutycznych;
  • Zapewnia terapeutyczną możliwość uniknięcia operacji.
  • Skuteczny w leczeniu bólu i stanu zapalnego

  Pagani Touch

  Pagani touch control plus

  PAGANI Touch Control Plus z ekranem o przekątnej 10,1 cala zajmuje zaszczytne miejsce na górze urządzenia STARWAVE.
  Dzięki temu, że urządzenie ma niewiele przycisków i wyjątkowo wygodny interfejs, operator może skupić się na zabiegu, a korzystanie z urządzenia jest intuicyjne i proste.

  Asystent głosowy i przyłącza zewnętrzne
  System jest wyposażony w asystenta głosowego, który pomaga operatorowi w wyborze wszystkich funkcji, jak również gniazda na klucz USB i kartę SD, umożliwiające dodanie logo każdego ośrodka oraz zdjęć sprzed zabiegów i po ich wykonaniu.

  Informacje i filmy szkoleniowe
  W przypadku każdego typu zabiegów w Touch Control Plus dostępne są dwa przyciski: przycisk INFO, umożliwiający operatorowi uzyskanie i odsłuchanie informacji i sugestii przy użyciu asystenta głosowego, oraz przycisk VIDEO, umożliwiający operatorowi odtworzenie filmu ukazującego prawidłowy sposób wykonania wybranego zabiegu.

  Pamięć

  Twoja wirtualna pamięć

  Oprócz ręcznej konfiguracji STARWAVE oferuje trzy inne możliwości:

  • obszerna biblioteka zaprogramowanych ustawień dla kobiet i mężczyzn
  • spersonalizowane pamięci
  • baza danych Klienta

   

  Do bazy danych klienta można wprowadzić dane osobowe każdego klienta oraz informacje istotne w kontekście zabiegów, jak również informacje o wynikach każdego zabiegu. Porównując informacje przed zabiegiem i po nim uzyskasz pełen raport, ukazujący w przejrzysty sposób wszelkie rezultaty. Oprócz obwodu i BMI można również dodać zdjęcia sprzed kuracji i po jej przeprowadzeniu.

  Standard Star

  Standardowe akcesoria star

  Wszystkie akcesoria do STARWAVE cechuje ta sama wysoka jakość i staranność wykonania. Wszystkie zostały zaprojektowane tak, aby urządzenie STARWAVE było bardziej komfortowe i wszechstronne, odpowiadając na potrzeby każdego użytkownika.

  Tu możesz wykonać zabieg Star Wave

  Strona przeznaczona wyłącznie dla profesjonalistów


  Dostęp do treści możliwy wyłącznie dla osób wykonujących zawód medyczny lub prowadzących obrót wyrobami medycznymi.
  Jeśli jesteś profesjonalistą, kliknij przycisk „rozumiem” i zapoznaj się z treścią strony.

  This will close in 0 seconds