Aktualności

Kategorie

Tagi

Archiwa

Dodano: 11 stycznia, 2024
infuzja tlenowa

Infuzja tlenowa na piękną cerę

Infuzja tlenowa to skuteczny zabieg pozwalający odzyskać jędrną, elastyczną skórę oraz poprawić owal twarzy. Polega on na zaaplikowaniu pod ciśnieniem czystego tlenu ze skoncentrowanymi składnikami odżywczymi, które wnikają w głąb skóry. Na czym polega zabieg infuzji tlenowej? Dla kogo jest przeznaczony? I jakie daje efekty? Wyjaśniamy.

Infuzja tlenowa – na czym polega zabieg?

Infuzja tlenowa to innowacyjny, nieinwazyjny i bezbolesny zabieg. Polega napoddaniu skóry działaniu hiperbarycznego tlenu, który poprawia przemianę materii iwzmacnia proces regeneracji. Podczas zabiegu na skórę aplikowane jest serum zeskładników odżywczych, które pod wpływem ciśnienia przenikają w głąb skóry aż doskóry właściwej. Dzięki temu, infuzja tlenowa działa na poziomie komórkowymintensywnie odżywiając skórę. Zastosowany preparat dotlenia komórki i przyspieszaich metabolizm. W efekcie tworzą się nowe komórki i naczynia krwionośne, a skórastaje się bardziej napięta i jędrna.

Zabieg przynosi natychmiastowe efekty, dlatego często nazywany jest bankietowym, ponieważ świetnie sprawdza się przed ważną uroczystością. Przeprowadzany regularnie jest doskonałym uzupełnieniem profilaktyki przeciwstarzeniowej. Pierwsze efekty są widoczne od razu po zabiegu i utrzymują się około 1,5 tygodnia. Do uzyskania trwałego efektu konieczne jest wykonanie serii około 6 zabiegów wykonanych w tygodniowych odstępach. W ciągu roku zaleca się wykonanie co najmniej dwóch takich cykli.

Infuzja tlenowa – dla kogo przeznaczony jest zabieg?

Infuzja tlenowa to zabieg wykonywany w celu odświeżenia, odmłodzenia i przywrócenia blasku skóry. Dlatego świetnie sprawdzi się w przypadku osób z poszarzałą, zmęczoną, suchą cerą z widocznymi oznakami starzenia. Jednak może być wykonywany na każdym rodzaju skóry, ponieważ serum może zostać dobrane do indywidualnych potrzeb pacjenta. Infuzja tlenowa świetnie poradzi sobie także z

przebarwieniami, stanami zapalnymi czy trądzikiem. Wygładzi zmarszczki mimiczne, poprawi koloryt skóry, rozświetli ją i skutecznie spowolni procesy starzenia się. Infuzja tlenowa jest całkowicie bezpiecznym zabiegiem, z którego mogą skorzystać nawet kobiety w ciąży i karmiące piersią. Przeciwskazaniem do jej wykonania są nowotwory, infekcje bakteryjne, wirusowe i grzybicze oraz trwające infekcje.

Sprzęt do infuzji tlenowej

Urządzenie wykorzystywane do wykonywania zabiegu infuzji tlenowej bazuje na technologii hiperbarycznego tlenu i wprowadzaniu w skórę skoncentrowanych składników odżywczych. Zabieg polega na wtłaczaniu preparatu za pomocą tlenu pod ciśnieniem. Jest to możliwe dzięki specjalnemu aplikatorowi, który działa na skórę pod odpowiednim kątem z określonej odległości. Umożliwia to wnikanie zaaplikowanego na skórę serum. Jeśli jesteś zainteresowana/y zakupem urządzenia
lub umówieniem pokazu skontaktuj się przez formularz znajdujący się na stronie:
https://beautygroup.com.pl/urzadzenie/infuzja-tlenowa/.

Zobacz podobne posty
Blog
zabiegi po 30 roku życia
5 marca, 2024
Zabiegi po 30. roku życia – które wybrać?

Proces starzenia się skóry rozpoczyna się dość wcześnie, bo już po 25. roku życia. Od tego…

Blog
Usuwanie blizn
23 października, 2023
Usuwanie blizn laserem – co należy o tym wiedzieć?

Blizny są naturalnym skutkiem procesu gojenia się ran na skórze. Jednak bardzo często stają się też…

Blog
zabieg hifu
12 września, 2023
Na czym polega zabieg HIFU i kiedy warto go wykonać?

Rozwój technologii sprawia, że medycyna estetyczna rozwija się dziś w bardzo szybkim tempie. Dzięki temu możemy…

Strona przeznaczona wyłącznie dla profesjonalistów


Dostęp do treści możliwy wyłącznie dla osób wykonujących zawód medyczny lub prowadzących obrót wyrobami medycznymi.
Jeśli jesteś profesjonalistą, kliknij przycisk „rozumiem” i zapoznaj się z treścią strony.

This will close in 0 seconds