Aktualności

Kategorie

Tagi

Archiwa

Dodano: 20 września, 2022
smart mirror

Analiza skóry – dlaczego warto ją zrobić?

Wizyty w drogeriach nie należą do łatwych zadań. Producenci oferują kosmetyki do pielęgnacji skóry tłustej, wrażliwej, dojrzałej, nawilżające, przeciwzmarszczkowe. Sklepowe półki aż uginają się od ilości specyfików, które mają sprawić, że nasza skóra będzie gładsza, piękniejsza, bardziej nawilżona i pozbawiona zmarszczek. Zachęcone pięknym opakowaniem i barwnym opisem kupujemy produkty, które mają zdziałać cuda, zostawiamy w drogerii sporą część pensji, a po pewnym czasie okazuje się, że nic wielkiego się nie zmieniło. A gdyby tak wcześniej sprawdzić jakich kosmetyków do pielęgnacji potrzebuje nasza skóra? Wystarczy wykonać komputerową analizę skóry, aby zbadać jej parametry i dobrać odpowiednie zabiegi lub substancje do pielęgnacji. Wyjaśniamy na czym polega analiza skóry i dlaczego warto ją wykonać.

Komputerowa analiza skóry – na czym polega?

Analiza twarzy wykonana za pomocą specjalistycznego urządzenia Smart Mirror umożliwia zbadanie takich parametrów jak: struktura skóry, wielkość porów i zmarszczek, przebarwienia, poziom nawilżenia, natłuszczenie, złuszczanie czy uszkodzenia spowodowane szkodliwym promieniowaniem UV. Na tej podstawie można dobrać zabiegi pielęgnacyjne. Urządzenie posiada dwa systemy oświetlenia: światło widzialne RGB oraz promieniowanie ultrafioletowe UV. Połączenie tych świateł pozwala na stworzenie pełnego i kompleksowego obrazu skóry. Urządzenie posiada także inteligentne oprogramowanie, które umożliwia zobaczenie wszystkich niedoskonałości i problemów skórnych na zdjęciach. Jest to o tyle istotne, że większości z nich nie zobaczymy gołym okiem. Urządzenie do analizy skóry Smart Mirror wykonuje badanie w kilka chwil, a analiza dokonywana jest pod kątem 10 chorób skóry właściwej oraz naskórka.

Analizator skóry – jakie daje korzyści?

Analiza skóry wykonana za pomocą urządzenia Smart Mirror umożliwia wykrycie dolegliwości i defektów skóry, których nie można dostrzec gołym okiem. Na tej podstawie można zaplanować dalszą pielęgnację i dobrać zabiegi, które będą odpowiednie dla określonego typu cery, przyniosą pożądane efekty i nie wpłyną negatywnie na obecny stan skóry. Urządzenie do analizy skóry korzysta z klinicznych baz danych, dzięki czemu chwilę po wykonanej diagnozie może zaproponować kosmetyki i zabiegi najlepszego dla danego typu skóry. Analiza to również sposób na sprawdzenie efektów po zakończonej terapii lub stwierdzenie, dlaczego nie są one zadowalające.

Urządzenie do analizy skóry Smart Mirror

Urządzenie jest przeznaczone przede wszystkim do użytku w profesjonalnych gabinetach medycyny estetycznej, salonach odnowy biologicznej czy gabinetach kosmetologicznych. Jest bardzo łatwe i wygodne w obsłudze, ponieważ można obracać je o 360 stopni i używać samodzielnie, bez konieczności podłączania do komputera czy innego sprzętu. Ponadto, urządzenie posiada autofokus, dzięki czemu nie trzeba ręcznie sterować jego ostrością.

Zobacz podobne posty
Blog
zabiegi po 30 roku życia
5 marca, 2024
Zabiegi po 30. roku życia – które wybrać?

Proces starzenia się skóry rozpoczyna się dość wcześnie, bo już po 25. roku życia. Od tego…

Blog
infuzja tlenowa
11 stycznia, 2024
Infuzja tlenowa na piękną cerę

Infuzja tlenowa to skuteczny zabieg pozwalający odzyskać jędrną, elastyczną skórę oraz poprawić owal twarzy. Polega on…

Blog
Usuwanie blizn
23 października, 2023
Usuwanie blizn laserem – co należy o tym wiedzieć?

Blizny są naturalnym skutkiem procesu gojenia się ran na skórze. Jednak bardzo często stają się też…

Strona przeznaczona wyłącznie dla profesjonalistów


Dostęp do treści możliwy wyłącznie dla osób wykonujących zawód medyczny lub prowadzących obrót wyrobami medycznymi.
Jeśli jesteś profesjonalistą, kliknij przycisk „rozumiem” i zapoznaj się z treścią strony.

This will close in 0 seconds