Aktualności

Kategorie

Tagi

Archiwa

Dodano: 12 grudnia, 2019
zabiegi przed Sylwestrem

Jakie zabiegi przed Sylwestrem?

W ramach przygotowań do Sylwestra kobiety wykonują peelingi, maseczki i różne zabiegi pielęgnacyjne, by olśniewać piękną skórą. To wymaga czasu, więc co pozostaje osobom, które nie miały wolnej chwili lub możliwości, by zadbać o skórę odpowiednio wcześniej? Idealne dla nich są zabiegi bankietowe, które nie podrażniają i dają natychmiastowe efekty.

Czym są zabiegi bankietowe?

To zabiegi nieinwazyjne, czyli takie, które nie naruszają struktury skóry, a więc nie wiążą się z koniecznością odbycia okresu rekonwalescencji. Efekty widoczne są natychmiast po wykonaniu zabiegu. Dzięki temu można stosować je nawet w dzień wielkiego wydarzenia, jakim może być Sylwester, ślub czy inna uroczystość. To idealne rozwiązanie dla osób, które są zapracowane i nie mają czasu na regularne wizyty w gabinetach kosmetycznych. Dedykuje się je również osobom, które nie mogą pozwolić sobie na pozostanie w domu z uwagi na okres rekonwalescencji, konieczny po niektórych zabiegach. Z zabiegów bankietowych coraz chętniej korzystają też mężczyźni, którzy mają potrzebę pielęgnacji skóry, jednak nie chcą poświęcać na nią zbyt wiele czasu.

Zabiegi bankietowe mają na celu pielęgnację i wyraźną poprawę wyglądu skóry twarzy, szyi i dekoltu. Ich wykonanie zabiera zwykle niewiele czasu, a doskonałe efekty stanowią dowód ich skuteczności. Najczęściej łączą delikatne oczyszczanie z nawilżaniem, choć są też takie, które głęboko odżywiają, a nawet redukują zmarszczki.

Zainteresowanie jakim cieszą się zabiegi bankietowe sprawiło, że jest to niemal obowiązkowy punkt w ofercie każdego gabinetu kosmetycznego. Celem zabiegu jest nie tylko poprawa wyglądu skóry, ale również redukcja stresu i napięcia twarzy. Sam zabieg to przyjemna chwila relaksu, która trwa zwykle ok. 30 – 40 min.

Infuzja tlenowa

Wśród zabiegów bankietowych, jeden wyróżnia się wyjątkową skutecznością, a co za tym idzie – zainteresowaniem pacjentów. Infuzja tlenowa to zabieg, który pokochały gwiazdy. Nie bez powodu. Polega na zastosowaniu czystego, hiperbarycznego tlenu, za pomocą którego wprowadza się aktywne substancje pielęgnacyjne do głębokich warstw skóry. Ta metoda pozwala na wypełnienie drobnych zmarszczek, redukcję cienkich linii, wygładzenie okolicy oczu i ust oraz poprawę konturów twarzy. Odbywa się to za sprawą specjalnego aplikatora, dzięki któremu działamy na skórę czystym, odpowiednio sprężonym tlenem z określonej odległości i pod odpowiednim kątem. Wykorzystanie hiperbarycznego tlenu oraz aktywnych składników dobranego serum, pozwala na rozjaśnienie przebarwień oraz przynosi widoczną poprawę kolorytu skóry. To również doskonały sposób na pozbycie się zapalnych stanów trądzikowych, a także złagodzenie objawów łuszczycy i egzemy.

Infuzja tlenowa to zabieg bezpieczny, nie pozostawiający podrażnień czy zaczerwienienia. Efekty, czyli widoczny lifting, świeżość i promienność skóry są widoczne już po pierwszym zabiegu. Idealna propozycja na sylwestrową noc.

Urządzenia do medycyny estetycznej
Zobacz podobne posty
Blog
zabiegi po 30 roku życia
5 marca, 2024
Zabiegi po 30. roku życia – które wybrać?

Proces starzenia się skóry rozpoczyna się dość wcześnie, bo już po 25. roku życia. Od tego…

Blog
infuzja tlenowa
11 stycznia, 2024
Infuzja tlenowa na piękną cerę

Infuzja tlenowa to skuteczny zabieg pozwalający odzyskać jędrną, elastyczną skórę oraz poprawić owal twarzy. Polega on…

Blog
Usuwanie blizn
23 października, 2023
Usuwanie blizn laserem – co należy o tym wiedzieć?

Blizny są naturalnym skutkiem procesu gojenia się ran na skórze. Jednak bardzo często stają się też…

Strona przeznaczona wyłącznie dla profesjonalistów


Dostęp do treści możliwy wyłącznie dla osób wykonujących zawód medyczny lub prowadzących obrót wyrobami medycznymi.
Jeśli jesteś profesjonalistą, kliknij przycisk „rozumiem” i zapoznaj się z treścią strony.

This will close in 0 seconds