Aktualności

Kategorie

Tagi

Archiwa

Dodano: 5 października, 2019
Bellezi

Jesteśmy dystrybutorem mebli Bellezi

Zostaliśmy jednym z niewielu dystrybutorów mebli firmy Bellezi. To fotele zabiegowe i łóżka do masażu, które stanowią profesjonalne wyposażenie gabinetów kosmetycznych i medycyny estetycznej. Współpraca z marką Bellezi pozwoli nam jeszcze lepiej zadbać o naszych partnerów.

Bellezi to młoda, aktywna, międzynarodowa firma, która od 2019 r. zajmuje się opracowywaniem, produkcją i sprzedażą specjalistycznego wyposażenia salonów kosmetycznych, fryzjerskich, centrów SPA oraz klinik medycyny estetycznej. W swojej ofercie ma m.in. fotele zabiegowe i łóżka do masażu oraz szeroką gamę akcesoriów. Wysoka jakość oraz piękny design oferowanych mebli pozwoliły Bellezi zająć miejsce topowego dostawcy na rynku międzynarodowym. Firma wciąż poszukuje nowych rozwiązań, mając na celu ciągły rozwój i utrzymanie pozycji lidera.

Rozpoczęcie współpracy z firmą Bellezi pozwoliło nam uzupełnić ofertę o całkowicie nowy segment produktów. Teraz jesteśmy gotowi dostarczyć kompleksowe wyposażenie profesjonalnego gabinetu medycyny estetycznej – od urządzeń, przez kosmetyki, po meble. W ten sposób możemy zadbać o wszelkie potrzeby naszych Klientów, dostarczając produkty i rozwiązania tylko najwyższej jakości. Fotele i leżanki Bellezi doskonale wpisują się w naszą misję poszukiwania innowacji, które służą branży medycyny estetycznej.

Wyjątkowość produktów Bellezi zawiera się w kilku ważnych aspektach. Najważniejsza jest wysoka jakość, będąca wynikiem pracy profesjonalistów – techników i konstruktorów. Każdy wyrób jest sprawdzany ręcznie i musi przejść przez 8-punktowy system kontroli jakości. W ramach tego systemu sprawdzane są:  elektryka, konstrukcja, wypełnienie, tapicerka, przeszycia (logo i etykieta), funkcjonalność, części (podłokietniki, zagłówki itp.), proces pakowania. Pozytywna ocena każdego etapu oznacza przyznanie etykiety Bellezi QC z unikalnym kodem produkcyjnym.

Uznaniem cieszy się również stosowane przez firmę minimalistyczne wzornictwo i piękny desing, o który dbają współpracujący z Bellezi projektanci z Japonii i Włoch. Dzięki ich staraniom każdy produkt staje się swoistą ozdobą gabinetu zabiegowego, nawet najbardziej luksusowego. Na uwagę zasługuje też system gwarancyjny, który działa bardzo sprawnie na terenie całej Europy. Producent zapewnia 2-letnią pełną gwarancję, w tym 24-godzinny serwis na wszystkie produkty.

Dodatkowym atutem foteli i łóżek Bellezi jest fakt, że istnieje możliwość ich personalizacji. Do wybranych mebli można opcjonalnie wybrać kolor tapicerki, zlecić montaż podgrzewania lub haft własnego logo.

Poznaj poszczególne modele Bellezi na stronie WYPOSAŻENIE – https://beautygroup.com.pl/wyposazenie/

Zobacz podobne posty
Blog
zabiegi po 30 roku życia
5 marca, 2024
Zabiegi po 30. roku życia – które wybrać?

Proces starzenia się skóry rozpoczyna się dość wcześnie, bo już po 25. roku życia. Od tego…

Blog
infuzja tlenowa
11 stycznia, 2024
Infuzja tlenowa na piękną cerę

Infuzja tlenowa to skuteczny zabieg pozwalający odzyskać jędrną, elastyczną skórę oraz poprawić owal twarzy. Polega on…

Blog
Usuwanie blizn
23 października, 2023
Usuwanie blizn laserem – co należy o tym wiedzieć?

Blizny są naturalnym skutkiem procesu gojenia się ran na skórze. Jednak bardzo często stają się też…

Strona przeznaczona wyłącznie dla profesjonalistów


Dostęp do treści możliwy wyłącznie dla osób wykonujących zawód medyczny lub prowadzących obrót wyrobami medycznymi.
Jeśli jesteś profesjonalistą, kliknij przycisk „rozumiem” i zapoznaj się z treścią strony.

This will close in 0 seconds