Aktualności

Kategorie

Tagi

Archiwa

Dodano: 15 stycznia, 2020
Kriolipoliza

Zapomnij o wiotkiej skórze

Wiotka skóra na brzuchu, ramionach lub twarzy spędza sen z oczu wielu kobiet. W polskich gabinetach medycyny estetycznej pojawia się nowa metoda radzenia sobie z tym powszechnym problemem. Dzięki unikalnej technologii CRYO T SHOCK zapewnia skuteczność i szybkie efekty w postaci jędrnej skóry.

Wiotka skóra

Każda kobieta, prędzej czy później, mierzy się z problemem wiotkiej skóry. Dotyczy to zarówno młodych dziewczyn, jak i dojrzałych kobiet. Niedostateczna jędrność skóry, która powoduje jej wiotkość pojawia się na różnych partiach ciała, w tym również na twarzy. Co sprawia, że jest to tak powszechny problem? Wiotka skóra to efekt kilku różnych czynników. Przede wszystkim jest to upływ czasu, który sprawia, że skóra staje się sucha i w naturalny sposób traci swoją jędrność. Kolagen i elastyna, które tworzą coś w rodzaju naturalnego rusztowania dla skóry, produkowane są w coraz mniejszych ilościach, a to skutkuje pojawianiem się zmarszczek. Dodatkowo skóra zaczyna nieestetycznie obwisać, co w pierwszej kolejności można dostrzec w okolicach podbródka i powiek. Okres w jakim zachodzą te zmiany to indywidualna sprawa każdego z nas, jednak istnieje kilka czynników, które przyspieszają utratę jędrności. To m.in. niewłaściwa dieta, niewystarczająca pielęgnacja skóry czy palenie. Największy wpływ na kondycje skóry ma jednak jej ekspozycja na promieniowanie UV, czyli po prostu opalanie. Jeśli nie stosujemy żadnej ochrony, wówczas skóra ulega tzw. procesowi fotostarzenia. Promienie UV, które przenikają w głąb skóry są przyczyną rozpadu i zaniku kolagenu i elastyny.

Utrata elastyczności skóry to jednak problem, który dotyczy całego ciała, nie tylko twarzy. Zwykle wiąże się ze znaczną utratą masy ciała wskutek odchudzania. Często pojawia się po ciąży, kiedy obwód brzucha wraca do swoich pierwotnych rozmiarów. Wówczas wiotka skóra pojawia się nie tylko na brzuchu, ale też na ramionach czy wewnętrznej stronie ud. Im bardziej wiotka skóra i im dłużej utrzymuje się taki stan rzeczy, tym trudniej jest przywrócić jej jędrność. Odpowiednia dieta i specjalny program treningowy nie zawsze są wystarczające. Tu z pomocą nadchodzą różnego rodzaju bezinwazyjne liftingi, które są alternatywą dla bolesnych zabiegów chirurgicznych.

Rozwiązanie problemu

Niezależnie od przyczyn i stopnia zaawansowania wiotka skóra to problem, który najlepiej rozwiązać za pomocą najnowszej technologii. Dlaczego? Ponieważ tylko ona gwarantuje skuteczność i szybkie efekty. CRYO T SHOCK to aktualnie najlepsza metoda bezinwazyjnego liftingu, której rezultaty są wręcz spektakularne. Stosowana do rzeźbienia ciała, doskonale sprawdza się w obszarach, których problemem jest luźna skóra. Skuteczność zabiegów CRYO T SHOCK jest wynikiem naprzemiennego stosowania ciepła i zimna o różnej częstotliwości i przez zmienny czas. Za pomocą specjalnych głowic osiąga się stan szoku termicznego, dzięki któremu możliwa jest redukcja złogów tłuszczu i widoczności cellulitu oraz poprawa jędrności skóry. Przez wzgląd na to CRYO T SHOCK polecany jest osobom, które są po znacznej utracie masy lub ciąży i oczekują efektów w postaci naprężenia i wygładzenia skóry.

Pierwsze rezultaty widoczne są już po pierwszym zabiegu. Są nimi natychmiastowa poprawa wyglądu i napięcie skóry. Jest to możliwe dzięki unikalnej metodzie działania. Reakcją organizmu na szok termiczny jest wzmożona produkcja kolagenu, przebudowa skóry i znaczna poprawa jej kondycji. Tym samym każdy kolejny zabieg dostarcza bodźców do postępu w zakresie wyglądu oraz napięcia skóry.

Zabieg CRYO T SHOCK bazuje na naturalnych metodach oddziaływania na organizm, a więc jest absolutnie bezpieczny. Dzięki temu, że jest to zabieg bezinwazyjny, nie trzeba martwić się o powikłania czy konieczność odbycia rekonwalescencji. Zaraz po wykonaniu zabiegu można wrócić do codziennych czynności.

cryotshock
Zobacz podobne posty
Blog
Usuwanie blizn
23 października, 2023
Usuwanie blizn laserem – co należy o tym wiedzieć?

Blizny są naturalnym skutkiem procesu gojenia się ran na skórze. Jednak bardzo często stają się też…

Blog
zabieg hifu
12 września, 2023
Na czym polega zabieg HIFU i kiedy warto go wykonać?

Rozwój technologii sprawia, że medycyna estetyczna rozwija się dziś w bardzo szybkim tempie. Dzięki temu możemy…

Blog
terapia wodorem
8 sierpnia, 2023
Na czym polega terapia wodorem? Kto powinien z niej skorzystać?

Leczenie wodorem w ostatnich latach staje się coraz bardziej popularne i choć w Polsce dopiero zyskuje…

Strona przeznaczona wyłącznie dla profesjonalistów


Dostęp do treści możliwy wyłącznie dla osób wykonujących zawód medyczny lub prowadzących obrót wyrobami medycznymi.
Jeśli jesteś profesjonalistą, kliknij przycisk „rozumiem” i zapoznaj się z treścią strony.

This will close in 0 seconds