Aktualności

Kategorie

Tagi

Archiwa

Dodano: 5 czerwca, 2019
Beauty Inspiration

Byliśmy na Konferencji Beauty Inspiration

W dniach 27-28.05 w Warszawie odbyła się konferencja Beauty Inspiration oraz Gala rozdania nagród INSPIRACJE ROKU w konkursie na najlepsze produkty dedykowane dla branży beauty. Wzięliśmy w niej udział i odebraliśmy dwie nagrody.

Koniec maja wyznaczał Warszawę jako miejsce, w którym spotka się znaczna część branży beauty. Dwudniowa, prestiżowa konferencja przygotowana była z myślą o managerach i właścicielach obiektów beauty z całej Polski. Pierwszy dzień poświęcony był prelekcjom pełnych merytorycznej wiedzy od najlepszych mówców. Prezentowane były gotowe rozwiązania do zastosowania w prowadzeniu salonu beauty, spa, gab. medycyny estetycznej. Uczestnicy otrzymali skondensowany pakiet informacji KNOW HOW, który z pewnością wykorzystają z pożytkiem dla swoich biznesów.

Wieczorem odbyła się Gala rozdania nagród INSPIRACJE ROKU w konkursie na najlepsze produkty dedykowane dla branży beauty. Sam udział w tym wydarzeniu był prawdziwą przyjemnością, jednak informacja o zdobytych nagrodach podniosła go do rangi wydarzenia roku. Z wielką radością odebraliśmy nagrodę główną w kategorii „Zabieg na twarz i ciało” dla urządzenia Miracool (zintegrowany system redukcji tłuszczu) oraz wyróżnienie w kategorii „Medycyna Estetyczna” dla urządzenia Sineson (najmocniejszy system RF do użytku profesjonalnego).

.

Miracool to urządzenie do kriolipolizy V generacji, które po raz kolejny zostało nagrodzone. Poprzednie wyróżnienie – tytuł INNOWACJA LNE, zostało mu przyznane podczas 39. Kongresu i Targów LNE.

Drugi dzień konferencji przeznaczony był na warsztaty praktyczne, podczas których uczestnicy poznali tajniki skutecznej komunikacji i promocji w Internecie. Nam, Esthetic Medical Innovation, konferencja przysporzyła radości i dumy, jednak uczestnicy niezmiennie chwalą sobie prestiż tego wydarzenia oraz wysoki poziom merytoryczny. Pomimo tego, iż emocje po tegorocznej, 7. edycji jeszcze nie opadły, organizator już zaprasza na przyszłoroczną konferencję, którą zaplanowano na 25-26 maja 2020 r.

Zobacz podobne posty
Blog Inne
CryoT-shock
10 kwietnia, 2021
CryoT-shock, czyli moc szoku termicznego

 Innowacyjnym rozwiązaniem jest połączenie w jednej procedurze zabiegowej efektów biologicznych zarówno ciepła jak i zimna, czyli…

Blog Inne
szok termiczny
19 stycznia, 2021
Zastosowanie szoku termicznego i fali uderzeniowej w fizjoterapii

Zabiegi wykorzystujące zarówno wysokie jak i niskie temperatury są z powodzeniem wykorzystywane w fizjoterapii i rehabilitacji.…

Blog Inne
Lampa LED LPL
7 grudnia, 2020
Lampa LED LPL

Lampa LED LPL to najmocniejsza lampa Led dostępna na rynku, wyróżnia ją znacznie większa przenikalność promieni…

Strona przeznaczona wyłącznie dla profesjonalistów


Dostęp do treści możliwy wyłącznie dla osób wykonujących zawód medyczny lub prowadzących obrót wyrobami medycznymi.
Jeśli jesteś profesjonalistą, kliknij przycisk „rozumiem” i zapoznaj się z treścią strony.

This will close in 0 seconds