Aktualności

Kategorie

Tagi

Archiwa

Dodano: 16 września, 2018
Kongres Medycyny Estetycznej i Anti-Aging

EMI na XVIII Międzynarodowym Kongresie Medycyny Estetycznej i Anti-Aging

W dniach 27-30 września w Warszawie odbędzie się XVIII Międzynarodowy Kongres Medycyny Estetycznej i Anti-Aging. Wśród wystawców nie mogło zabraknąć Esthetic Medical Innovation.

Tegoroczna edycja kongresu to już 18. okazja do spotkania specjalistów, którzy kształtują branżę medycyny estetycznej i przeciwstarzeniowej. Prestiż jaki niesie udział w tym wydarzeniu jest wysoki, gdyż jest to najważniejszy i najstarszy event branżowy w Polsce oraz Europie Środkowo-Wschodniej. Wybitni naukowcy oraz doświadczeni praktycy z całego świata zjeżdżają się w jedno miejsce, by wymienić się doświadczeniami i poznać najnowsze rozwiązania i technologie.

Wśród poruszanych tematów znajdą się zarówno te powszechnie znane, a jednak wciąż budzące wiele emocji oraz te, które stanowią absolutną nowość w dziedzinie medycyny estetycznej. Zagadnienia dobrano w taki sposób, aby były interesujące zarówno dla młodych lekarzy, którzy dopiero rozpoczynają swoją działalność jak i tych doświadczonych, których bardziej interesują kwestie o wyższym poziomie zaawansowania. Nie zabraknie więc wykładów, rozmów i prezentacji dotyczących poszczególnych rozwiązań stosowanych w medycynie estetycznej, dermatologii, ginekologii estetycznej, chirurgii plastycznej, a nawet w medycynie ortomolekularnej. Eksperci przedstawią innowacyjne technologie zwiastujące zmiany, ulepszenia i oszczędności. Specjaliści dyskutować będą na temat aspektów prawnych wykonywania zawodu lekarza medycyny estetycznej oraz dotyczących go planów legislacyjnych. Poruszony zostanie również temat powikłań po zabiegach, z którym od czasu do czasu każdy lekarz ma do czynienia.

Kongres to doskonała okazja do zdobycia nowej wiedzy, ale też do zapoznania się z propozycjami firm, które na co dzień dostarczają rozwiązania do salonów urody i klinik estetycznych. Wśród wystawców zaprezentuje się również Esthetic Medical Innovation. Specjaliści EMI będą do dyspozycji uczestników Kongresu w firmowym workshopie.

W imieniu organizatorów ZAPRASZAMY!!!

Szczegółowe informacje dostępne na stronie WWW.ICAAM.PL

Zobacz podobne posty
Blog Inne Wydarzenia
19 grudnia, 2019
Zabiegi CRYOTSHOCK już dostępne w UNIDENT UNION Dental Spa

UNIDENT UNION Dental Spa to pierwsza klinika w Polsce, w której można już umówić się na…

Blog Inne Wydarzenia
6 grudnia, 2019
Byliśmy na otwarciu Revive Clinic w Miami

16. listopada w Miami miało miejsce oficjalne otwarcie nowej kliniki Krzysztofa Gojdzia – Revieve Clinic. Wzięliśmy…

Blog Wszystkie
CRYOTSHOCK
12 listopada, 2019
Wyróżnienie dla CRYOTSHOCK – INNOWACJA LNE

Drugi rok z rzędu otrzymaliśmy wyróżnienie na Międzynarodowych Targach i Kongresie LNE. Tym razem jury nagrodziło…

Strona przeznaczona wyłącznie dla profesjonalistów


Dostęp do treści możliwy wyłącznie dla osób wykonujących zawód medyczny lub prowadzących obrót wyrobami medycznymi.
Jeśli jesteś profesjonalistą, kliknij przycisk „rozumiem” i zapoznaj się z treścią strony.

This will close in 0 seconds