Aktualności

Kategorie

Tagi

Archiwa

Dodano: 19 grudnia, 2019

Zabiegi CRYOTSHOCK już dostępne w UNIDENT UNION Dental Spa

UNIDENT UNION Dental Spa to pierwsza klinika w Polsce, w której można już umówić się na zabieg CRYOTSHOCK. Klinika inwestuje w zaawansowane technologie medyczne, aby dostarczać swoim pacjentom najwyższą jakość. Tym razem jest to możliwe dzięki naszej współpracy.

CRYO T SHOCK to innowacyjne urządzenie, które miało polską premierę podczas XXII Światowego Kongresu Medycyny Estetycznej, który odbył się 26-29 września 2019 r. w Warszawie. To najnowsza technologia wyszczuplająca ciało, liftingująca twarz i zwalczająca cellulit, która niespełna dwa miesiące po premierze odznaczona została tytułem INNOWACJE LNE na Międzynarodowych Targach i Kongresie LNE w Krakowie.

Technologia zastosowana w CRYO T SHOCK to jedno z najbardziej innowacyjnych rozwiązań ostatnich lat. Urządzenie, poprzez naprzemienne stosowanie ciepła i zimna o różnej częstotliwości, wykorzystuje procesy termokinetyczne, których skutkiem jest redukcja złogów tłuszczu, cellulitu oraz poprawa jędrności i kondycji skóry. Polskie kliniki medycyny estetycznej wykazały bardzo duże zainteresowanie tą technologią, dzięki czemu już dziś pierwsza z nich przyjmuje zapisy na zabiegi CRYO T SHOCK.

UNIDENT UNION Dental Spa to wrocławska, ekskluzywna klinika implantologii, ortodoncji i medycyny estetycznej. Na jej czele stoi Iwona Gnach-Olejniczak – stomatolog z 25-letnim doświadczeniem, jeden z pierwszych implantologów w Polsce, ekspert w dziedzinie stomatologii i ortodoncji, certyfikowany lekarz American Academy of Aesthetic Medicine, a także twórczyni opatentowanej w Polsce metody Dental Face Lifting. Jej bogate doświadczenie, zespół specjalistów oraz stosowane w klinice zaawansowane technologie medyczne gwarantują najwyższą jakość świadczonych usług i zabiegów. To miejsce ze wszech miar nowoczesne, z komfortowymi i luksusowymi wnętrzami. Wśród stałych pacjentów kliniki jest wiele gwiazd, np. Natalia Siwiec, Krzysztof Ibisz czy Olivier Janiak.

Specjalizujemy się w terapiach high-tech w medycynie estetycznej. Układamy zaawansowane programy modelowania ciała, redukcji cellulitu i miejscowej redukcji tkanki tłuszczowej. CRYO T SHOCK pozwoli nam uzupełnić ofertę i zaproponować naszym pacjentom zabiegi o najwyższej jakości. Przykładamy do tego ogromną wagę, ponieważ są to ludzie świadomi swoich potrzeb, którzy oczekują doskonałych efektów. Robimy wszystko, by ich nie zawieść, a CRYO TS HOCK to krok w dobrą stronę – mówi Iwona Gnach-Olejniczak.

Zespół UNIDENT UNION Dental Spa przeszedł certyfikowane szkolenie z zakresu obsługi CRYO T SHOCK i jest już gotowy do wykonania zabiegów. Na chwilę obecną jest to pierwsza, a tym samym jedyna klinika w Polsce, która jest już gotowa do przeprowadzenia profesjonalnego zabiegu CRYO T SHOCK. Zapisy ruszyły, dlatego warto zarezerwować termin.

Zobacz podobne posty
Blog
Usuwanie blizn
23 października, 2023
Usuwanie blizn laserem – co należy o tym wiedzieć?

Blizny są naturalnym skutkiem procesu gojenia się ran na skórze. Jednak bardzo często stają się też…

Blog
zabieg hifu
12 września, 2023
Na czym polega zabieg HIFU i kiedy warto go wykonać?

Rozwój technologii sprawia, że medycyna estetyczna rozwija się dziś w bardzo szybkim tempie. Dzięki temu możemy…

Blog
terapia wodorem
8 sierpnia, 2023
Na czym polega terapia wodorem? Kto powinien z niej skorzystać?

Leczenie wodorem w ostatnich latach staje się coraz bardziej popularne i choć w Polsce dopiero zyskuje…

Strona przeznaczona wyłącznie dla profesjonalistów


Dostęp do treści możliwy wyłącznie dla osób wykonujących zawód medyczny lub prowadzących obrót wyrobami medycznymi.
Jeśli jesteś profesjonalistą, kliknij przycisk „rozumiem” i zapoznaj się z treścią strony.

This will close in 0 seconds