Aktualności

Kategorie

Tagi

Archiwa

Dodano: 19 grudnia, 2019

Zabiegi CRYOTSHOCK już dostępne w UNIDENT UNION Dental Spa

UNIDENT UNION Dental Spa to pierwsza klinika w Polsce, w której można już umówić się na zabieg CRYOTSHOCK. Klinika inwestuje w zaawansowane technologie medyczne, aby dostarczać swoim pacjentom najwyższą jakość. Tym razem jest to możliwe dzięki naszej współpracy.

CRYO T SHOCK to innowacyjne urządzenie, które miało polską premierę podczas XXII Światowego Kongresu Medycyny Estetycznej, który odbył się 26-29 września 2019 r. w Warszawie. To najnowsza technologia wyszczuplająca ciało, liftingująca twarz i zwalczająca cellulit, która niespełna dwa miesiące po premierze odznaczona została tytułem INNOWACJE LNE na Międzynarodowych Targach i Kongresie LNE w Krakowie.

Technologia zastosowana w CRYO T SHOCK to jedno z najbardziej innowacyjnych rozwiązań ostatnich lat. Urządzenie, poprzez naprzemienne stosowanie ciepła i zimna o różnej częstotliwości, wykorzystuje procesy termokinetyczne, których skutkiem jest redukcja złogów tłuszczu, cellulitu oraz poprawa jędrności i kondycji skóry. Polskie kliniki medycyny estetycznej wykazały bardzo duże zainteresowanie tą technologią, dzięki czemu już dziś pierwsza z nich przyjmuje zapisy na zabiegi CRYO T SHOCK.

UNIDENT UNION Dental Spa to wrocławska, ekskluzywna klinika implantologii, ortodoncji i medycyny estetycznej. Na jej czele stoi Iwona Gnach-Olejniczak – stomatolog z 25-letnim doświadczeniem, jeden z pierwszych implantologów w Polsce, ekspert w dziedzinie stomatologii i ortodoncji, certyfikowany lekarz American Academy of Aesthetic Medicine, a także twórczyni opatentowanej w Polsce metody Dental Face Lifting. Jej bogate doświadczenie, zespół specjalistów oraz stosowane w klinice zaawansowane technologie medyczne gwarantują najwyższą jakość świadczonych usług i zabiegów. To miejsce ze wszech miar nowoczesne, z komfortowymi i luksusowymi wnętrzami. Wśród stałych pacjentów kliniki jest wiele gwiazd, np. Natalia Siwiec, Krzysztof Ibisz czy Olivier Janiak.

Specjalizujemy się w terapiach high-tech w medycynie estetycznej. Układamy zaawansowane programy modelowania ciała, redukcji cellulitu i miejscowej redukcji tkanki tłuszczowej. CRYO T SHOCK pozwoli nam uzupełnić ofertę i zaproponować naszym pacjentom zabiegi o najwyższej jakości. Przykładamy do tego ogromną wagę, ponieważ są to ludzie świadomi swoich potrzeb, którzy oczekują doskonałych efektów. Robimy wszystko, by ich nie zawieść, a CRYO TS HOCK to krok w dobrą stronę – mówi Iwona Gnach-Olejniczak.

Zespół UNIDENT UNION Dental Spa przeszedł certyfikowane szkolenie z zakresu obsługi CRYO T SHOCK i jest już gotowy do wykonania zabiegów. Na chwilę obecną jest to pierwsza, a tym samym jedyna klinika w Polsce, która jest już gotowa do przeprowadzenia profesjonalnego zabiegu CRYO T SHOCK. Zapisy ruszyły, dlatego warto zarezerwować termin.

Zobacz podobne posty
Blog
zabiegi po 30 roku życia
5 marca, 2024
Zabiegi po 30. roku życia – które wybrać?

Proces starzenia się skóry rozpoczyna się dość wcześnie, bo już po 25. roku życia. Od tego…

Blog
infuzja tlenowa
11 stycznia, 2024
Infuzja tlenowa na piękną cerę

Infuzja tlenowa to skuteczny zabieg pozwalający odzyskać jędrną, elastyczną skórę oraz poprawić owal twarzy. Polega on…

Blog
Usuwanie blizn
23 października, 2023
Usuwanie blizn laserem – co należy o tym wiedzieć?

Blizny są naturalnym skutkiem procesu gojenia się ran na skórze. Jednak bardzo często stają się też…

Strona przeznaczona wyłącznie dla profesjonalistów


Dostęp do treści możliwy wyłącznie dla osób wykonujących zawód medyczny lub prowadzących obrót wyrobami medycznymi.
Jeśli jesteś profesjonalistą, kliknij przycisk „rozumiem” i zapoznaj się z treścią strony.

This will close in 0 seconds