Aktualności

Kategorie

Tagi

Archiwa

Dodano: 13 października, 2019

Relacja ze spotkania w Art SPA Topacz

2.10. w Art SPA w Zamku Topacz odbyło się wyjątkowe spotkanie dla kobiet, podczas którego prezentowaliśmy nasze nowości – CRYOTSHOCK oraz THERMOLOGIE. Po raz pierwszy zaistniała możliwość wykonania tych rewolucyjnych zabiegów.

Oficjalna premiera urządzeń Cryotshock i Thermologie odbyła się w ostatnich dniach września, podczas XXII Światowego Kongresu Medycyny Estetycznej. Zaledwie kilka dni później, na początku października zostały one zaprezentowane podczas kobiecego spotkania w strefie SPA Zamku Topacz.

Wydarzenie zorganizowano z myślą o kobietach i ich potrzebach. Przez cały dzień do dyspozycji uczestniczek spotkania pozostawały urządzenia CRYOTSHOCK i THERMOLOGIE. Panie mogły nie tylko dokładnie zobaczyć każde z tych urządzeń, ale też skorzystać z zabiegu. Chętnych nie brakowało. Od rana do Art SPA przyjeżdżali kolejni goście. Największym zainteresowaniem cieszyły się zabiegi na podbródek, szyję i twarz. Na potrzeby przygotowania skóry do zabiegów (oczyszczanie, demakijaż) wykorzystywano kosmeceutyki z serii Be White marki Be Ceuticals. Chętni mogli wykonać również profesjonalną analizę skóry za pomocą analizatora Smart Mirror. Dzięki czemu możliwe było dokładne określenie stanu skóry i jej problemów. Każdy zabieg miał charakter indywidualnej konsultacji, podczas której koncentrowano się na każdym gościu z osobna.

Wieczorem odbyła się część wspólna, którą uczestniczki spotkania spędziły we wspólnym gronie. Rozpoczął je trening bodyART, przeprowadzony przez Martę Tymoszewicz-Bednarz, światowej klasy trenerkę i szkoleniowca branży fitness

Następnie uwagę zgromadzonych skupili  Maciej Opiela i Sylwia Perska z Esthetic Medical Innovation partnera eventu, którzy opowiadali o najnowszych hitach wśród zabiegów SPA oraz aktualnych trendach w kosmetologii i marce Be Ceuticals. Głównym tematem zainteresowania pozostały prezentowane urządzenia:

CRYOTSHOCK – innowacja w świecie medycyny estetycznej, która za sprawą ciepła i zimna stosowanego naprzemiennie redukuje złogi tłuszczu, cellulitu oraz poprawia jędrność i kondycję skory. 

THERMOLOGIE – urządzenie do endermomasażu, które wykorzystuje energię cieplną, podciśnienie oraz światła LED z elementami refleksologii. Wykorzystywany jest do zabiegów wyszczuplających, drenujących i antycellulitowych.

Przyjemnym akcentem na koniec spotkania było losowanie nagród. Sponsorami byli: Art SPA, Marta Tymoszewicz-Bednarz oraz Be Ceuticals Polska. Cały dzień upłynął w wyjątkowo miłej, kobiecej atmosferze. Wieczór z kolei dostarczył przyjemnych wrażeń, ale też motywacji oraz inspiracji. Nastrój budowały świece, pyszny catering, ale przede wszystkim przemiłe towarzystwo.

Organizator spotkania, Art SPA Zamek Topacz zdradził, że było to pierwsze spotkanie z cyklu prestiżowych eventów, na które zaprosi już niebawem.

Zobacz podobne posty
Blog Inne
CryoT-shock
10 kwietnia, 2021
CryoT-shock, czyli moc szoku termicznego

 Innowacyjnym rozwiązaniem jest połączenie w jednej procedurze zabiegowej efektów biologicznych zarówno ciepła jak i zimna, czyli…

Blog Inne
szok termiczny
19 stycznia, 2021
Zastosowanie szoku termicznego i fali uderzeniowej w fizjoterapii

Zabiegi wykorzystujące zarówno wysokie jak i niskie temperatury są z powodzeniem wykorzystywane w fizjoterapii i rehabilitacji.…

Blog Inne
Lampa LED LPL
7 grudnia, 2020
Lampa LED LPL

Lampa LED LPL to najmocniejsza lampa Led dostępna na rynku, wyróżnia ją znacznie większa przenikalność promieni…

Strona przeznaczona wyłącznie dla profesjonalistów


Dostęp do treści możliwy wyłącznie dla osób wykonujących zawód medyczny lub prowadzących obrót wyrobami medycznymi.
Jeśli jesteś profesjonalistą, kliknij przycisk „rozumiem” i zapoznaj się z treścią strony.

This will close in 0 seconds