Aktualności

Kategorie

Tagi

Archiwa

Dodano: 12 września, 2019
Światowy Kongres Medycyny Estetycznej

Będziemy na XXII Światowym Kongresie Medycyny Estetycznej

Przed nami udział w najważniejszym wydarzeniu dla całej medycyny estetycznej. Od 26 do 29 września będziemy na XXII Światowym Kongresie Medycyny Estetycznej, który obraliśmy na premierę aż 4 nowości.

Zaplanowany na 26-29 września XXII Światowy Kongres Medycyny Estetycznej to bezsprzecznie największe wydarzenie dla lekarzy i najważniejszych ekspertów branży medycyny estetycznej oraz przeciwstarzeniowej. To bardzo ważna, cykliczna konferencja, która rokrocznie odbywa się w różnych państwach członkowskich Międzynarodowej Unii Medycyny Estetycznej (UIME). W jej skład wchodzi 29 organizacji zrzeszających lekarzy zajmujących się medycyną estetyczną na całym świecie. W tym roku rolę gospodarza Światowego Kongres Medycyny Estetycznej po raz pierwszy obejmie Polska. Uświetnią go wybitni naukowcy i praktycy z całego świata, którzy pracują na rzecz rozwoju tej gałęzi medycyny. O prestiżu kongresu świadczy szerokie grono wykładowców, ale też imponująca liczba uczestników. Przy każdej edycji w imprezie bierze udział ok 1300 osób, ponad 80 prelegentów i przeszło 100 firm, które prezentują swoje najnowsze osiągnięcia oraz eksponują materiały i sprzęty stosowane podczas zabiegów medycyny estetycznej. Goście mają okazję uczestniczyć w wykładach, pokazach i workshopach. To największy tego typu kongres na terenie Europy Środkowej.

W tym roku wśród wystawców będziemy również i my. Udział w tym wydarzeniu zapowiada się niezwykle fascynująco. Nie tylko przez wzgląd na rangę imprezy, ale również dlatego, że planujemy premierę czterech nowości. Po pierwsze – nowy produkt. Stanowić będzie uzupełnienie linii preparatów do wybielania i profilaktyki przebarwień skóry z serii Be White. Po drugie – nowe urządzenia. Naszą ofertę wzbogacą: Thermologie, które wyznaczy nową jakość w zabiegach drenujących i wyszczuplających ciało oraz urządzenie do krioterapii. Po trzecie, zupełnie nowe opakowania kosmeceutyków Be Ceuticals. Zaskoczymy Was odmienionym designem, ale również nową pojemnością buteleczek. Po czwarte zaprezentujemy nową kategorię dystrybuowanych przez nas sprzętów – mebli do gabinetów i klinik medycyny estetycznej marki Bellezi. Poza nowościami będziemy prezentować nasze bestsellery, czyli m.in. nagrodzone w tym roku urządzenie do kriolipolizy 5. generacji Miracool, preparaty kolagenowe Nithya oraz V-max HIFU.

XXII Światowy Kongres Medycyny Estetycznej to najważniejsza impreza w naszym kalendarzu na 2019 rok. Z jednej strony to wyzwanie, ponieważ planowane premiery wymagają od nas dużego nakładu pracy i przygotowań. Z drugiej, nieopisany zaszczyt z racji tego, że znajdziemy się w towarzystwie uznanych autorytetów, profesjonalistów i doskonałych praktyków medycyny estetycznej. Z niecierpliwością odliczamy dni do inauguracji imprezy i już dziś zapraszamy wszystkich do odwiedzin naszego stoiska. Chętnie zaprezentujemy nasze produkty oraz urządzenia, porozmawiamy o nowinkach technologicznych, nawiążemy współpracę i zaczerpniemy nowych inspiracji, których będziemy wypatrywać na każdym kroku.

Termin: 26-29.09.2019

Miejsce: Hilton Warsaw Hotel and Convention Centre, ul. Grzybowska 63, 00-844 Warszawa

Wydarzenie na Facebooku: SPOTKAJMY SIĘ NA XXII ŚWIATOWYM KONGRESIE MEDYCYNY ESTETYCZNEJ

W imieniu organizatorów zapraszamy serdecznie.

Zobacz podobne posty
Blog
zabiegi po 30 roku życia
5 marca, 2024
Zabiegi po 30. roku życia – które wybrać?

Proces starzenia się skóry rozpoczyna się dość wcześnie, bo już po 25. roku życia. Od tego…

Blog
infuzja tlenowa
11 stycznia, 2024
Infuzja tlenowa na piękną cerę

Infuzja tlenowa to skuteczny zabieg pozwalający odzyskać jędrną, elastyczną skórę oraz poprawić owal twarzy. Polega on…

Blog
Usuwanie blizn
23 października, 2023
Usuwanie blizn laserem – co należy o tym wiedzieć?

Blizny są naturalnym skutkiem procesu gojenia się ran na skórze. Jednak bardzo często stają się też…

Strona przeznaczona wyłącznie dla profesjonalistów


Dostęp do treści możliwy wyłącznie dla osób wykonujących zawód medyczny lub prowadzących obrót wyrobami medycznymi.
Jeśli jesteś profesjonalistą, kliknij przycisk „rozumiem” i zapoznaj się z treścią strony.

This will close in 0 seconds