Aktualności

Kategorie

Tagi

Archiwa

Dodano: 6 grudnia, 2019

Byliśmy na otwarciu Revive Clinic w Miami

16. listopada w Miami miało miejsce oficjalne otwarcie nowej kliniki Krzysztofa Gojdzia – Revieve Clinic. Wzięliśmy udział w tym niecodziennym wydarzeniu jako dostawca profesjonalnego sprzętu, z którego korzystać będą amerykańscy goście kliniki.

Revive Clinic to wyjątkowe miejsce – pierwsza klinika Krzysztofa Gojdzia, który postanowił przenieść się z Polski do Miami Beach. Umiejscowiona jest w pięknej okolicy, nad samą zatoką z cudownym widokiem. Do kliniki przynależy kilkusetmetrowy taras z palmami oraz mały port, do którego za jakiś czas zaczną cumować jachty gości. Sama klinika ma charakter butikowy, mieści 6 gabinetów w minimalistycznym stylu, za to z najnowocześniejszym sprzętem. W założeniu ma to być miejsce dla wyselekcjonowanych pacjentów, którym oferowane będzie bardziej SPA niż poważne zabiegi chirurgiczne.

Wszystko w Revive Clinic musi być na najwyższym poziomie. Plany i oczekiwania są wielkie, więc oferta musi być równie atrakcyjna. Krzysztof Gojdź dał swój wkład w postaci wieloletniego doświadczenia, a gabinety wyposażył w najlepsze urządzenia. Wśród nich znalazła się najnowsza technologia do odmładzania i redukcji cellulitu CRYO T SHOCK oraz dostarczona przez nas lampa LED lpl, wyposażona w pierwsze na świecie diody LED o wysokiej mocy. Aby personel Revieve Clinic mógł w pełni wykorzystywać jej możliwości, przeprowadziliśmy na miejscu profesjonalne szkolenie z zakresu obsługi urządzenia.

Krzysztof Gojdź zdobył uznanie w medycynie estetycznej i zyskał nieformalny tytuł polskiego lekarza gwiazd. Nieoczekiwanie sprzedał swoje kliniki i przeniósł się do Stanów Zjednoczonych. Tam postanowił powtórzyć swój sukces, czego efektem jest Revieve Clinic, a niedługo jeszcze dwie inne kliniki, w Nowym Yorku i Los Angeles. Ich otwarcie planowane jest na wiosnę 2020 r. Poza tym lekarz pracuje nad innym projektem – programem telewizyjnym, który prawdopodobnie będzie transmitowany w wielu krajach świata. Rozmach z jakim Krzysztof Gojdź podchodzi do kolejnych tematów zawodowych zapowiada ogromny sukces. Tego mu właśnie życzymy.

Zobacz podobne posty
Blog
zabiegi po 30 roku życia
5 marca, 2024
Zabiegi po 30. roku życia – które wybrać?

Proces starzenia się skóry rozpoczyna się dość wcześnie, bo już po 25. roku życia. Od tego…

Blog
infuzja tlenowa
11 stycznia, 2024
Infuzja tlenowa na piękną cerę

Infuzja tlenowa to skuteczny zabieg pozwalający odzyskać jędrną, elastyczną skórę oraz poprawić owal twarzy. Polega on…

Blog
Usuwanie blizn
23 października, 2023
Usuwanie blizn laserem – co należy o tym wiedzieć?

Blizny są naturalnym skutkiem procesu gojenia się ran na skórze. Jednak bardzo często stają się też…

Strona przeznaczona wyłącznie dla profesjonalistów


Dostęp do treści możliwy wyłącznie dla osób wykonujących zawód medyczny lub prowadzących obrót wyrobami medycznymi.
Jeśli jesteś profesjonalistą, kliknij przycisk „rozumiem” i zapoznaj się z treścią strony.

This will close in 0 seconds