Aktualności

Kategorie

Tagi

Archiwa

Dodano: 28 września, 2020
codage paris

CODAGE PARIS naszą nową marką

Francuska marka luksusowa CODAGE PARIS, za sprawą firmy Esthetic Medical Innovation wchodzi na polski rynek. To linia wyjątkowych kosmetyków premium, „szytych na miarę”, stworzona dla nowoczesnych kobiet, świadomych potrzeb swojej skóry.

Pielęgnacja we francuskim stylu

Kosmetyki CODAGE to coś więcej niż zwykłe preparaty pielęgnacyjne. To koktajle składników aktywnych, które działają synergicznie, aby jak najlepiej odpowiedzieć na konkretne potrzeby skórne. Zainspirowane układem okresowym pierwiastków, łączą i dozują substancje odżywcze, niezbędne do prawidłowego funkcjonowania skóry. Tu nie ma miejsca na uniwersalne rozwiązania. Skład każdego preparatu to kompozycja składników, która stanowi odpowiedź na konkretny problem.

Misją marki CODAGE jest celebracja piękna, które w każdym wydaniu jest wyjątkowe i wymaga spersonalizowanej pielęgnacji. Z kolei jej filozofią jest powrót do tworzenia indywidualnie dopasowanych produktów do pielęgnacji skóry z innowacyjnymi substancjami aktywnymi, działającymi głęboko w sercu komórek. Twórcy marki wcielają swoje idee w życie za sprawą kolekcji serum o bardzo wysokim stężeniu składników aktywnych, które wnikają w najgłębsze warstwy naskórka. Dla osób o specyficznych potrzebach tworzone są preparaty dopasowane do rodzaju ich skóry – własne, spersonalizowane serum z wygrawerowanymi inicjałami i „kodem”, czyli symboliką kombinacji wykorzystanych ingrediencji.

Produkty CODAGE to wyłącznie certyfikowane składniki aktywne złożone z roślin i minerałów, czyli w pełni naturalne. Formułę każdego specyfiku uzyskuje się w procesach biotechnologicznych, poddanych największym restrykcjom w zakresie skuteczności i bezpieczeństwa. Do tej pory powstało już ponad 40 różnych produktów, spośród których żaden nie zawiera parabenów, alergenów ani skoncentrowanych olei. Ponadto żaden był testowany na zwierzętach.

CODAGE w Polsce

Marka CODAGE pojawia się na polskim rynku dzięki Esthetic Medical Innovation. To firma, dla której innowacja i technologia stosowana w medycynie estetycznej jest prawdziwą pasją. EMI realizuje ją dostarczając konkretne rozwiązania w postaci zaawansowanych urządzeń i najlepszej jakości kosmetyków. Produkty CODAGE stanowią uzupełnienie dotychczasowej oferty, kierowanej do klinik medycyny estetycznej oraz centrów SPA. – Marki, które dystrybuujemy na terenie Polski są przez nas dokładnie analizowane. Zależy nam na tym, by dostarczać tylko sprawdzone i skuteczne rozwiązania. W przypadku marki CODAGE mamy do czynienia z produktami najwyższej jakości. Są one formułowane, wytwarzane i pakowane przez producenta w jego własnym laboratorium zlokalizowanym na południu Francji, niedaleko Nicei. Cały proces produkcji pozostaje pod ścisłą kontrolą twórców, co stanowi swoiste świadectwo najlepszych praktyk – wyjaśnia Sylwia Perska z Esthetic Medical Innovation. Dostępne będą 3 linie produktowe: CODAGE PARIS – linia produktów detalicznych premium, CODAGE SPA – linia profesjonalnych produktów zabiegowych oraz MY CODAGE – linia spersonalizowanych produktów z własnym labolatorium.  
Idea, która przyświeca twórcom marki CODAGE PARIS ma swoje źródło w potrzebach konsumentów. Obecnie poszukują oni takich preparatów do pielęgnacji skóry, których skład odpowiada na ściśle określone potrzeby, jest zrównoważony, przemyślany, a w najlepszym wypadku zindywidualizowany. Uznanie odbiorców to dowód na skuteczność preparatów CODAGE. Uznanie branży, to z kolei potwierdzenie najwyższej jakości i deklaracja prestiżu. Świadczą o niej międzynarodowe nagrody i wyróżnienia przyznane przez m.in. Gala SPA AWARDS 2018 czy Swedish Beauty Awards 2018.

Kosmetyki CODAGE były do tej pory trudno dostępne w Polsce. Za sprawą dystrybucji Esthetic Medical Innovation staną się one stałym wyposażeniem najlepszych klinik medycyny estetycznej, SPA, których domeną jest pielęgnacja naturalnego piękna. Z marką CODAGE będą mogły wprowadzić tę pielęgnację na nowy poziom proponując swoim pacjentom kosmetyki stworzone specjalnie dla nich, o ich imiennej recepturze, zakodowanych według ich potrzeb.

Zobacz podobne posty
Blog
zabiegi po 30 roku życia
5 marca, 2024
Zabiegi po 30. roku życia – które wybrać?

Proces starzenia się skóry rozpoczyna się dość wcześnie, bo już po 25. roku życia. Od tego…

Blog
infuzja tlenowa
11 stycznia, 2024
Infuzja tlenowa na piękną cerę

Infuzja tlenowa to skuteczny zabieg pozwalający odzyskać jędrną, elastyczną skórę oraz poprawić owal twarzy. Polega on…

Blog
Usuwanie blizn
23 października, 2023
Usuwanie blizn laserem – co należy o tym wiedzieć?

Blizny są naturalnym skutkiem procesu gojenia się ran na skórze. Jednak bardzo często stają się też…

Strona przeznaczona wyłącznie dla profesjonalistów


Dostęp do treści możliwy wyłącznie dla osób wykonujących zawód medyczny lub prowadzących obrót wyrobami medycznymi.
Jeśli jesteś profesjonalistą, kliknij przycisk „rozumiem” i zapoznaj się z treścią strony.

This will close in 0 seconds