Aktualności

Kategorie

Tagi

Archiwa

Dodano: 30 września, 2019
kriolipoliza

Cryo T-Shock – nowy wymiar Cryolipolizy

Uwielbiamy innowacyjne rozwiązania, które przynoszą widoczne efekty. Dlatego zostaliśmy wyłącznym dystrybutorem urządzenia Cryotshock na terenie Polski. To najnowsza technologia wyszczuplająca ciało, liftingująca twarz i zwalczająca cellulit.

Cryotshock to najbardziej innowacyjne i profesjonalne rozwiązanie technologiczne ostatnich lat. Poprzez naprzemienne stosowanie ciepła i zimna o różnej częstotliwości, umożliwia redukcję złogów tłuszczu, cellulitu oraz poprawia jędrność i kondycję skory. To urządzenie, które pozwala w doskonały sposób wykorzystać procesy termokinetyczne w kontekście ciała. – Cryotshock wykracza poza zasady i rezultaty znane z wykorzystania wszelkich innych urządzeń do krioterapii. Oferuje właściwości kriogeniczne i termiczne w celu wytworzenia szoku termicznego i wywołania korzyści terapeutycznych, które byłyby niemożliwe do osiągnięcia jedynie za sprawą zimna – mówi Maciej Opiela z Esthetic Medical Innovation, wyłącznego dystrybutora Cryotshock w Polsce.

Działanie Cryotshock polega na naprzemiennym przepływie ciepła i zimna w dynamiczny i kontrolowany sposób. Szok termiczny wywołany naprzemienną ekspozycją na zimno i ciepło stymuluje mechanizmy termoregulacyjne organizmu i drenaż, przyspieszając proces przemiany materii oraz (dzięki silnemu dotlenieniu miejscowemu) zmniejsza odczuwanie bólu. Informacje o temperaturze przekazywane są w czasie rzeczywistym, co pozwala ją w pełni kontrolować. Dzięki temu urządzenie spełnia wszelkie wymogi bezpieczeństwa i skuteczności. To jednak nie wszystko. Możliwość precyzyjnej kontroli temperatury umożliwia dobór prawidłowych i odpowiednich parametrów do każdej dolegliwości i indywidualnej wrażliwości. Generalnie efektem zabiegu jest  redukcja złogów tłuszczu i widoczności cellulitu oraz poprawia jędrność skóry. Lista rezultatów jest jednak znacznie dłuższa i uzależniona od indywidualnych preferencji i potrzeb pacjenta. Należą do nich: działanie anty-aging, rozluźnienie mięśni, szybsza regeneracja mięśni, zużycie energii, termoregulacja organizmu, redukcja bólu, redukcja stanów zapalnych i obrzęków, regulacja gospodarki hormonalnej.

Zabiegi wykonywane urządzeniem Cryotshock są bezinwazyjne i pozbawione agresywnych działań, stosowanych przez systemy podciśnieniowe czy urządzenia wykorzystujące azot w postaci gazowej – przekonuje Maciej Opiela. – Nie wykorzystuje się w nich funkcji ssania, dzięki czemu pacjent nie jest narażony na ból oraz nieprzyjemne efekty redukcji cellulitu, nadmiaru tkanki tłuszczowej i poprawy struktury skóry – dodaje. Liczba zabiegów ustalana jest indywidualnie – zależy od pożądanych rezultatów i obszaru, na którym mają być stosowane.

Cryotshock powstał za sprawą firmy Pagani. To włoska firma z długoletnią tradycją i silnym poczuciem misji. Technologia czyni z tego urządzenia perłę innowacyjności, a włoskie wzornictwo sprawia, że jest ono swoistą ozdobą ekskluzywnych gabinetów medycyny estetycznej. Szczegóły wizualne i funkcjonalne obejmują oświetlenie led wokół urządzenia oraz jego kompaktowe wymiary.

To włoskie piękno i sztuka, połączone z rozwojem naukowym i najnowszą technologią. Dowodem uznania branży jest nagroda za najbardziej innowacyjny produkt i podejście do ludzkiego ciała na Targach Gicare International w Paryżu.

Cryotshock

Zobacz film w naszym kanale YouTube – bit.ly/CRYOTSHOCK_FILM

Zobacz podobne posty
Blog
zabiegi po 30 roku życia
5 marca, 2024
Zabiegi po 30. roku życia – które wybrać?

Proces starzenia się skóry rozpoczyna się dość wcześnie, bo już po 25. roku życia. Od tego…

Blog
infuzja tlenowa
11 stycznia, 2024
Infuzja tlenowa na piękną cerę

Infuzja tlenowa to skuteczny zabieg pozwalający odzyskać jędrną, elastyczną skórę oraz poprawić owal twarzy. Polega on…

Blog
Usuwanie blizn
23 października, 2023
Usuwanie blizn laserem – co należy o tym wiedzieć?

Blizny są naturalnym skutkiem procesu gojenia się ran na skórze. Jednak bardzo często stają się też…

Strona przeznaczona wyłącznie dla profesjonalistów


Dostęp do treści możliwy wyłącznie dla osób wykonujących zawód medyczny lub prowadzących obrót wyrobami medycznymi.
Jeśli jesteś profesjonalistą, kliknij przycisk „rozumiem” i zapoznaj się z treścią strony.

This will close in 0 seconds