Aktualności

Kategorie

Tagi

Archiwa

Dodano: 5 listopada, 2019

Spotkajmy się na Międzynarodowym Kongresie i Targach Kosmetologii LNE oraz JADE 2019

Listopad zapowiada się nam wyjątkowo ciekawie, a to za sprawą dwóch ważnych wydarzeń branżowych, na których można będzie nas spotkać i porozmawiać o nowościach w branży medycyny estetycznej. Zapraszamy na Międzynarodowe Kongresy i Targi Kosmetologiczne LNE oraz Jesienną Akademię Dermatologii Estetycznej 2019.

Jesień to intensywny czas w branży medycyny estetycznej. Gabinety przeżywają prawdziwe oblężenie pacjentek, które chcą zregenerować skórę po lecie lub uporać się z przebarwieniami spowodowanymi nadmiernym opalaniem. Ponownie wykonuje się zabiegi, z którymi należało się wstrzymać przez wzgląd na duże nasłonecznienie. Jesień to również okres, w którym odbywają się ważne eventy branżowe.

Międzynarodowe Kongresy i Targi Kosmetologiczne LNE to obowiązkowa pozycja dla każdej firmy związanej z medycyną estetyczną. Dd ponad 20 lat tysiące profesjonalistów z branży beauty inspiruje się tam najnowszymi nowinkami, technologiami i rozwiązaniami. Tegoroczna, jubileuszowa edycja odbędzie się w dniach 9-10 w Krakowie. Dla uczestników przygotowano 10 sesji edukacyjnych i 90 wykładów oraz pokazów praktycznych. Na targach pojawi się 600 marek z Polski i świata, które zaprezentują swoje premiery i oferty specjalne. Obecnych będzie przeszło 220 wystawców, w tym najlepsze firmy z branży beauty oraz 100 ekspertów z Polski, Wielkiej Brytanii, Hiszpani, Kanady, Ukrainy, Francji, Włoch i USA. Organizatorzy rokrocznie dokładają starań, by każda edycja przygotowana była na najwyższym poziomie, o czym nie raz mogliśmy przekonać się osobiście. W tym roku na naszym stoisku będziemy prezentować nowości – THERMOLOGIE i CRYOTSHOCK oraz nasze flagowe urządzenia – MIRACOOL, HIFU V-MAX, lampa LED lpl. Odwiedzających zapoznamy z preparatami kolagenowymi NITHYA oraz kosmeceutykami Be Ceuticals, których jesteśmy wyłącznym dystrybutorem na terenie Polski.

Niespełna tydzień później, w dniach 15-16 listopada odbędzie się Jesienna Akademia Dermatologii Estetycznej 2019 – Spotkanie Praktyków (JADE 2019). W tegorocznej odsłonie konferencji uczestnicy wezmą udział w wielu warsztatach praktycznych oraz sesjach naukowych prowadzonych przez ekspertów z wieloletnim stażem. Wysoki poziom merytoryczny wydarzenia gwarantuje Komitet Naukowy złożony z czołowych polskich specjalistów i autorytetów z dziedziny dermatologii estetycznej. Nasz udział w tym wydarzeniu wiążemy z chęcią zapoznania się z najnowszymi zagadnieniami i trendami. Program uwzględnia, kilka tematów, które pozostają w obrębie naszych zainteresowań, w szczególności sesje: Odmładzanie twarzy, Nowe wyzwania i możliwości w dermatologii estetycznej, Przebarwienia – etiopatogeneza i metody terapii. Mamy nadzieję na solidną porcję wiedzy i inspiracji oraz możliwość zamiany kilku zdań z ekspertami w dziedzinie dermatologii estetycznej.

Zobacz podobne posty
Blog
zabiegi po 30 roku życia
5 marca, 2024
Zabiegi po 30. roku życia – które wybrać?

Proces starzenia się skóry rozpoczyna się dość wcześnie, bo już po 25. roku życia. Od tego…

Blog
infuzja tlenowa
11 stycznia, 2024
Infuzja tlenowa na piękną cerę

Infuzja tlenowa to skuteczny zabieg pozwalający odzyskać jędrną, elastyczną skórę oraz poprawić owal twarzy. Polega on…

Blog
Usuwanie blizn
23 października, 2023
Usuwanie blizn laserem – co należy o tym wiedzieć?

Blizny są naturalnym skutkiem procesu gojenia się ran na skórze. Jednak bardzo często stają się też…

Strona przeznaczona wyłącznie dla profesjonalistów


Dostęp do treści możliwy wyłącznie dla osób wykonujących zawód medyczny lub prowadzących obrót wyrobami medycznymi.
Jeśli jesteś profesjonalistą, kliknij przycisk „rozumiem” i zapoznaj się z treścią strony.

This will close in 0 seconds